Cuma, Haziran 2, 2023

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Katılımcı Çağrısı: Dijital Teknolojilerde Okur-Yazarlık ve Fikir Atölyesi

Koordinatörlüğünü İstanbul Üniversitesi’nin yaptığı ve Avrupa Birliği Erasmus+ Programı Dijital Eğitime Hazırlık İçin Ortaklıklar (KA226) kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen “Building Virtual Learning Platform for Environmentally-Friendly Digital Transformation Management (DigiVIP)” isimli proje kapsamında “Dijital Teknolojilerde Okur-Yazarlık” atölye etkinliği gerçekleştirilecektir.

Etkinlikte Endüstri 4.0 araçlarından Drone Teknolojisi, Yapay Zekâ, Nesnelerin İnterneti, 3 Boyutlu Yazıcı gibi dijital araçların hangi alanlarda nasıl kullanıldığı konusunda farkındalıkların ve bilgilerin arttırılmasına yönelik bir atölye gerçekleştirilecektir. İki başlıkta gerçekleşecek atölyenin birinci bölümünde dijital teknolojiler konusunda okur yazarlık eğitimleri verilirken atölyenin ikinci bölümünde ise tasarım odaklı düşünme yaklaşımı kullanılarak “fikir atölyesi” oturumu yapılacaktır. Fikir atölyesinde katılımcıların dijital teknolojileri hangi sosyal sorunlar için kullanabilecekleri konusunda yenilikçi fikirler üretmeleri sağlanacaktır.

Katılımcıların sertifikalandırılacağı eğitimde ayrıca İstanbul Üniversitesi tarafından hazırlanan dijital dönüşüm yönetimi müfredatının da tanıtımı gerçekleştirilecektir.

Etkinlik ya da proje hakkında herhangi bir sorunuz ya da öneriniz olması hâlinde “info@digiviproject.eu” ile iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlik Kayıt Linki için tıklayın

 

Önemli Bilgiler:

Etkinlik Yeri ve Tarihi: 31 Mayıs Perşembe, 12.00- 16.00 arası İstanbul Üniversitesi merkez kampüsü (Beyazıt) içerisinde gerçekleşecektir.

Katılımcıların sertifikalandırılmasında Erasmus+ programı formatı kullanılacaktır.

(Visited 547 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -