Çarşamba, Aralık 8, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Katılımcı Çağrısı: İngiltere’de Gençlik Değişimi Projesi

Gençlik Değişimi: İngiltere | 4-13 Ocak 2022

SALT Gençlik Derneği‘nin ortağı olduğu ve Birleşik Krallık (İngiltere) ev sahipliğinde; Türkiye, Gürcistan, Ermenistan ve Litvanya’dan gençlerin katılımıyla, 4-13 Ekim 2022 tarihleri arasında Birleşik Krallık‘ın Manchester şehrinde gerçekleştirilecek olan Erasmus+ Gençlik Değişimi projemiz için (18-25 yaş) arası 3 Katılımcı aranmaktadır!

Proje Konusu: “Aiming By Gaming vol.2” başlığıyla; “Gamification & Game-Based Learning” konularını ele almaktadır.

 

Son Başvuru Tarihi: 27 Kasım 2021 Cumartesi, Saat: 21:00

Başvuru için tıklayın

 

*Başvuru formunu TÜRKÇE olarak doldurmanız beklenmektedir.

Not: Ulaşım, Konaklama ve Yeme-İçme giderleri Erasmus+ program kurallarına göre karşılanacaktır.

Proje bilgi paketi seçilen katılımcılar ile paylaşılacaktır.

 

* Katılımcıların en az orta düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir! Katılımcı olarak uygun görülen adaylarla, ingilizce bir online görüşme gerçekleştirilecektir.

* Yalnızca katılımı uygun görülen katılımcılar ile iletişime geçilecek olup, başvurusu olumsuz değerlendirilen katılımcılara ekstra bir bilgilendirme yapılmayacaktır!

*** NOT: Proje içeriği gereği, projeye dezavantajlı katılımcıların dahil edilmesi beklenmektedir. Bu doğrultuda, Birleşik Krallık için “VİZE” alabilecek katılımcılar önceliklidir. Katılımcıların vize için ayrılan süre içerisinde, başvuru yapamaması veya başvurunun reddedilmesi ihtimaline karşı; Avrupa Birliği Vatandaşı ve/veya AB/Birleşik Krallık pasaportu, Birleşik Krallık Oturumu vb.sahip adaylar önceliklendirilecektir. (Lütfen bu kuralları göz önünde bulundurarak başvurunuzu gerçekleştirin.)

 

* Türk vatandaşları için Birleşik Krallık’a girişte vize prosedürü uygulanmaktadır!

Birleşik Krallık makamlarınca ülkeye giriş için; katılımcılardan iki doz aşısını olmuş olmalarını ve ikinci doz aşılarının üstünden 14 gün geçmiş olma şartı geçerlidir.

 

NOT: Aşı koşullarını sağlamıyorsanız eğer, lütfen projeye başvuru yapmayınız. Aksi takdirde yapsanız dahi, değerlendirme sürecine dahil edilmeyeceğinizi özellikle belirtmek isteriz.

 

*** Antijen/PCR test masrafları proje tarafından karşılanmamaktadır!

** Önemli Bilgilendirme: Mevcut COVID-19 pandemi koşulları sebebiyle; seyahat, vize, aşı ve PCR gibi düzenlemeler anlık olarak değişiklik gösterdiğinden; Türkiye ve Birleşik Krallık arasındaki son güncellemelere göre ev sahibi organizasyon ile iletişim halinde olarak gerekli düzenlemeler/planlamalar yapılacaktır.

(Visited 1.736 times, 2 visits today)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here