Çarşamba, Şubat 8, 2023

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Katılımcı Çağrısı: Türkiye ve Almanya’dan Uzmanlar İçin İleri Eğitim

Bir gençlik çalışanısınız ve kendinize göç ve çeşitlilik özelliği taşıyan bir toplumda gençlerin karşılaştığı zorluklarla nasıl başa çıkabileceğinizi soruyorsunuz? Ayrımcılık biçimlerini nasıl fark edebilir ve işinizi çeşitlilik bilinciyle nasıl düzenleyebilirsiniz? Ayrımcılık ve ırkçılık deneyimlerini nasıl ele alabilir, farkındalık yaratarak gençleri nasıl güçlendirebilir ve bir fark yaratabilirsiniz?

Köln ve İzmir‘deki iki bölümlü ileri eğitimde, çeşitliliğe duyarlı ve ayrımcılık karşıtı gençlik çalışmaları için pratik yöntemler ve yaklaşımlar sunuyoruz. transfer Derneği ve YUVA Derneğinden eğitmenler eğitime katılım, fırsat adaleti ve farklılıklara duyarlılık konularında yenilikçi konseptler sunuyor. Türkiye ve Almanya’dan seçilmiş eğitmenlerle ırkçılık ve kesişimsel ayrımcılık konularını tartışacak ve pratik örnekler hakkında bilgi edineceksiniz..

İleri eğitimler Goethe-Institut desteği ve Erasmus+ fonlarıyla gerçekleştirilecek, böylece sadece düşük bir katkı payı ödemeniz gerekecektir.

1. İleri eğitim tarihi: 1. Modül 9-11 Kasım 2022, Izmir / 2. Modül 7-9 Aralık 2022, Köln

2. İleri eğitim tarihi (alternatif olarak): 1. Modül 14-16 Kasım 2022, Izmir / 2. Modül 12-14 Aralık 2022, Köln

Modül başına 3 program günü, varış ve ayrılış günleri hariç. Gidiş ve dönüş günleri eğitim programından bir gün önce ve bir gün sonrası şeklindedir.

Maks. katılımcı sayısı: 6 uzman Türkiye‘den, 6 uzman Almanya‘dan

Dil: İngilizce

Kişisel katkı payı: İleri eğitime katılım ücretsizdir. Sadece iki akşam yemeğini sizin karşılamanız gerekiyor.

Son başvuru tarihi: 2 Ekim 2022

Detaylı bilgi ve başvuru formu için tıklayın

(Visited 1.293 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz