Salı, Ağustos 3, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Kızlar Sahada “Gönüllü Eğitmen Programı” Başlıyor

Kızlar Sahada, psiko-sosyal eğitimlerini ve gelişim programlarını tüm Türkiye’ye açmak için gönüllü eğitmenlerini arıyor. Futbol oynamak isteyen kız çocuklarına, kadın futbol kulüplerindeki sporcu ve antrenörlere ulaşmak için, hızla dijitalleşen dünyaya uyumlanarak eğitim programını dijitale taşıyor.

Yüzlerce faydalanıcının ücretsiz şekilde katılacağı eğitimlerle; kız çocuklarının eşitsizlikler karşısında güçlenmesi, kadın futbolcuların eğitim ve kariyer alanlarında güçlenmesi, kulüplerin, sporculara güvenli ve sağlıklı bir deneyim ortamı sunması hedefleniyor.

Siz de sene boyunca çevrimiçi olarak verilecek eğitimlerde, binlerce çocuğun ve sporcunun hayatını değiştirmek istiyorsanız, Gönüllü Eğitmen Programına başvurabilirsiniz!

Spor Fizyoterapisi, Sporcu Beslenmesi, Spor Psikolojisi, Sporda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi, İletişim Becerileri, Kişisel Marka Yönetimi, Çatışma Yönetimi, Zaman Yönetimi ve Sporda Sürdürülebilirlik alanlarında eğitmen olmak için www.kizlarsahada.com adresinden ulaşabileceğiniz Gönüllü Eğitmen Kılavuzunu inceleyebilir ve bağlantıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Seçilecek gönüllü eğitmenler, kendi branşına özel danışmanların koordinasyonunda sene boyunca danışmanlık ve süpervizyon alma fırsatına ve Kızlar Sahada Eğitmeni sertifikasına sahip olacaklar.

 

Son başvuru tarihi: 15.02.2021

 

Branşlar ve Eğitim Danışmanları

Spor Fizyoterapisi

Danışman: PT Academy

Sporcu Beslenmesi

Danışman: PIRILLA & Rays’up Nutrition & Studio

Spor Psikolojisi

Danışman: Mentalift

Sporda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Danışman: KASFAD

 

İnsan Kaynakları ve Kariyer Yönetimi

Danışman: My Life Balance

 

İletişim Becerileri

Kişisel Marka Yönetimi

Çatışma Yönetimi

Zaman Yönetimi

Danışman: FLOW Coaching Institute

 

Sporda Sürdürülebilirlik

Danışman: Atlı Danışmanlık

(Visited 655 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 6 times, 1 visits today)