Cuma, Mart 24, 2023

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Kuzey Makedonya’da Kısa Dönem Gönüllülük Projesi

Proje Tarihleri: 15 Şubat 2023 – 15 Nisan 2023
Proje Süresi: 2 Ay (59 gün)
Ülke: Kuzey Makedonya
Gönüllü Sayısı: 3 (Üç) Erkek

Son Başvuru : 05 Şubat 2023, saat 23.00

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin kısa dönem hareketliliği için 18 – 30 yaş arası 3 erkek katılımcı aranmaktadır. Kuzey Makedonya’nın Üsküp şehrinde yapılacak olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler Üsküp Gönüllülük Merkezinde haftalık olarak ev sahibi kurum tarafından planlanan bireysel ve grup aktivitelerine katılacak,  non-formal öğretim metotları farklı kültürlerde çalışma fırsatını elde edecekler. 
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 90 €) ve yemek bedeli (aylık 100 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini dikkatle inceleyiniz. Projeye https://forms.gle/QqA9WZYN83gFCj linkinden başvurulacak, başvuru linkine Europass CV ve motivasyon mektubu mutlaka eklenecektir. CV İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır.  Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

Başvuru için tıklayın


 

ab-ilan.com tarafından düzenlenecek olan “Avrupa’da Tamamı Finanse Edilen Projelerde Gönüllü Olmak için Nereden Başlamalıyım?” webinarına davetlisiniz! Webinar deneyim paylaşımı modeli ile gerçekleşecektir.

Tarih: 8 Şubat 2023 Çarşamba

Saat: 20.00 – 22.00

Yer: Zoom

Ücret: 75 TL (KDV dahil)

Etkinlik sonunda katılım belgesi verilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın

(Visited 725 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -