Pazar, Şubat 28, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Makedonya’da Gönüllülük Projesi Katılımcılarını Arıyor

Üsküp’te gerçekleşecek 2 aylık Avrupa Dayanışma Programı için gönüllüler aranıyor.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım

Gönüllüler için ofislerinin yakınında bir daire kiralandı. Gönüllü, odasını diğer gönüllülerle (aynı cinsiyetten) paylaşacaktır. Kiralık daire, temizlik, yemek pişirme ve yıkama tesisleri ile yeterli mobilyaya sahiptir. Her gönüllü için yiyecek ve yerel ulaşım için 95 EUR (her ay), cep harçlığı için 177 EUR ödenecektir. Gönüllülerin vizeye ihtiyacı yoktur. Seyahat ücreti: 275,00 EUR (her gönüllü için)

Kimler Başvurabilir?

Belirli bir yeterlilik / nitelik gerekli değildir, ancak katılımcılara çatışma sonrası ve kriz alanlarında gerekli temel bilgi ve beceriler sağlanabilir, ev sahibi topluma aktif katılımın öneminin altını çizebilir ve yansıtıcı ve eleştirel bir yaklaşımı teşvik edebilir. Bununla birlikte, ev sahibi kuruluş, toplum yaşamı ve işbirliği konusunda iyi bir anlayışa sahip, motive olmuş gönüllüler arıyor. İnisiyatif almaya istekli, açık fikirli, esnek, yaratıcı gençler başvurabilir.

Son başvuru tarihi:  29/01/2021

Proje tarihleri: 01/03/2021 – 28/04/2021

Detaylı bilgi için tıklayın

(Visited 963 times, 1 visits today)

2 YORUMLAR

 1. Merhaba ben Ecrin A1 seviye ingilizceye sahibim. İngilizce öğrenmek istiyorum eğer basarabilirsem Amerkiya’ya da gitmek iatiyorum.Bu yüzden sizin başarılarılarınızdan kendime de başarı ekleyebileceğimi düşünüyorum.Buraya başvurmamın sebebi kendimi geliştiebilmek,iş olanaklarımı arttırmak,dilimi geliştirmek,farklı toplulukları öğrenmek.Beni tercih ederseniz çok mutlu ollurum.
  CV;
  AD:Ecrin Sıla
  SOYAD:Bozukluhan
  Çalıştığım Yerler:Garsonluk,kasiyerlik,sekreterlik
  Yaş:18
  Okuduğum Okul:Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 2. Merhaba ben Emine Tekirdağ’dan başvuru yapıyorum.B2 seviye ingilizcem var.Bu projede gönüllü olmak istememin sebebi kendimi geliştirmek,farklı kültürleri tanımak ve kendi kültürümüzü tanıtmak.Kendi kişiliğimi tanıtıcak olursam eğlenceli,öğrenmeye ve öğretmeye açık hoşgörülü bir insanım.Başvurum kabul olursa kendimi ve ülkemizi en iyi şekilde tanıtıcağıma eminim.
  CV:
  Ad:Emine
  Soyad:Tut
  Başarılarım:Satranç İl Birinciliği,Tübitak Projesi,Okul Birinciliğim de var.
  Doğum Tarihi. 31.07.2003

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 4 times, 1 visits today)