Salı, Ekim 15, 2019

MediaCat Shortcase Kısa Film Yarışması

Mesaj, reklam ve görsel bombardımanına maruz kaldığımız günlerden geçiyoruz. Alternatif bol, rekabet yoğun. Üstelik “reklamı geç” butonu yeni imkânları mümkün kılıyor. Böyle bir iletişim ortamında kullanıcıya dokunacak ve onda türlü duygular uyandıracak hikâyeler yaratmak/anlatmak her zamankinden daha önemli.

MediaCat tarafından düzenlenen MediaCat Shortcase, işte bu hikâyeleri bulmak için yola çıkan bir markalı kısa film yarışması.

Neden Shortcase?

MediaCat Shortcase Ödülleri; film, yaratıcı içerik üretimi ve ticari marka iletişimi dünyasında faaliyet gösteren ya da göstermek isteyen 30 yaş altı herkesin katılımına açık. Siz de iletişim sektöründe yenilikçi bir ifade tarzı yaratmak, markalı içerik dünyasına fark yaratan bir yaklaşım sunmak ve geleneksel iletişim stratejilerinin sınıfta kaldığı bir dönemde yeni hikâye anlatımları ortaya koymak istiyorsanız MediaCat Shortcase’e katılmalısınız.

Kazanan proje 10 bin TL para ödülünün sahibi olacak.

Tema 2019

MediaCat Shortcase, lansmanının yapıldğı Brand Week Istanbul’un “Geleceği tasarlamak” temasından ilhamla, ilk yılında “İnsan ve doğa ilişkisinin geleceği” temasına odaklanıyor. Yarışmaya katılacak çalışmalar, insan ve doğa ilişkisine yönelik olası gelecek senaryoları dikkate alınarak hazırlanmalıdır.

Başvuru için tıklayın

İhale Duyuruları