Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfaİhale DuyurularıMedikal Cihaz Satın Alım İhalesi

Medikal Cihaz Satın Alım İhalesi

Medikal Cihaz Satın Alım İhalesi

İhale No: PRF-TR-2021-0014 Medikal Cihaz Satın Alım İhalesi

 

Malteser International Almanya merkezli Uluslararası bir insani yardım kuruluşudur. Suriye ve Türkiye’deki Suriyeli sığınmacılar ve ülke içinde yerinden edilmiş insanlar için insani yardım hizmetleri sunmak amacıyla çalışan, Türkiye’de kayıtlı bir kuruluştur.

Malteser International, Türkiye’deki gerçek medikal tedarikçi şirketlerinden, Türkiye- Suriye arasındaki sınır alanında bulunan kamplarda bulunan hastanelerde kullanılmak üzere, Medikal cihaz için fiyat teklifi talep etmektedir.

İhaleye katılabilmek için;

  1. Şirket Türkiye’de kayıtlı bir şirket olmak ve ilgili medikal ürünlerin tedariki ve sevkiyatı için lisans sahibi olmak zorundadır.
  2. Şirket belirlenecek tarih ve saatte Hatay Cilvegözü sınır kapısına gümrüklü teslimat yapma konusunda gereken yeterliliğe sahip olmalıdır.
  3. Teklifler, Malteser International tarafından belirtilmiş formatta hazırlanmalıdır.
  4. Covid-19 salgını sebebiyle ihale dosya teslimleri kapalı zarf usulü ile elden teslimat şeklinde olmayacaktır. Teklif formları, şirket belgeleri ve diğer tüm dökümanların davet mektubunda belirtilen ayrı bir e-mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

İhale evraklarının en son 18/05/2021 Salı günü saat 23.59’a kadar ilgili e-mail adresine göndermiş olmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihden sonra gönderilen ve ürün katalog/menşei bilgisi olmayan teklifler değerlendirilmeyecektir.

İhale ile ilgilenen firmalar; Teklif belgeleri, format, detaylı koşullar ve daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz:

E-mail: logistic.turkey@malteser-international.org

 

Medical Equipment Purchase Tender

Tender No: PRF-TR-2021-0014 Medical Equipment Purchase Tender

 

Malteser International is an in Germany based international humanitarian organization and has been working in Turkey for the humanitarian services of the Syrian refugees and the internally displaced people in Syria. Malteser International is registered in Turkey.

Malteser International is requesting quotations from the genuine wholesale supplier companies in Turkey to supply medical equipment on the hospitals in the border area within Syria.

In order to participate in the tender;

  1. The company MUST be registered and licensed in Turkey for medical devices and consumable trades and supply.
  2. The company has to be capable to deliver to the Zero-Point border area of Hatay Cilvegözü border gate as exportation on the agreed date and time.
  3. Tenders will have to be sent in the prescribed format of Malteser International.
  4. Because of the Covid-19 outbreak, tender dossier submissions will not be in the form of hand delivery in a closed envelope. Bid forms, company documents and all other documents must be sent to a separate e-mail address specified in the invitation letter.
  5. The tender documents must be sent to the relevant e-mail address until 23.59 on Tuesday, 18/05/2021. Bids sent after the specified date and there are no catalog/orgin information will not be evaluated.

Companies interested in the tender: tender documents, formats, detail conditions and more information, kindly asked to contact:

E-mail: logistic.turkey@malteser-international.org

(Visited 240 times, 3 visits today)
(Visited 20 times, 1 visits today)