Cuma, Temmuz 1, 2022

ODTÜ TEKNOKENT BİGG Programlarına Başvurmak için Acele Et!

ODTÜ TEKNOKENT girişimcilerin fikirlerini olgunlaştırmak, TÜBİTAK BİGG desteğine ulaşmalarını sağlamak, ülkemiz için katma değeri yüksek, büyüme potansiyeli olan ve sürdürülebilir, kaynak-etkin ve yeşil bir ekonomiye geçişi destekleyecek işlerin ortaya çıkmasına vesile olmak üzere 5 farklı konsorsiyum ile girişimci adaylarının yanında!

TÜBİTAK BİGG sürecinde her iş fikri alanına uygun güçlü iş birlikleri ile girişimcilik serüveninizi desteklemek üzere buradayız.

BiGG3

ODTÜ TEKNOKENT, Arçelik Garage ve KWORKS kaynakları bir araya geldiği BiGG3’ te, farklı odak alanlarında aynı yeşil gelecek için çalışmalar yapan girişimcilere, konsorsiyum üyelerinin yetkin iş ağları ve alandaki tecrübeleri ile TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı için kapsamlı bir güç sağlanmaktadır.
Bigg-3.com

BİGGBio
İklim Değişikliği, Çevre ve Biyoçeşitlilik, Temiz, Erişilebilir ve Güvenli Enerji Arzı, Temiz ve Döngüsel Ekonomi, Yeşil ve Sürdürülebilir Tarım alanlarındaki iş fikirlerinin 1512 Girişimcilik Desteği’ ne ulaşmaları için kurgulanan BİGGBio, alanda söz sahibi ve geniş iş ağına sahip olan ODTÜ TEKNOKENT ve ReDis Innovation tecrübesi ile girişimcilere en yetkin eğitim ve mentorluk hizmetlerini sunmaktadır.
Bigg-bio.com

BİGGED
MEF Üniversitesi’nin alandaki seçkin yetkinliği ve ODTÜ TEKNOKENT ’in teknik altyapı ve tecrübesi ile kurgulanan BİGGED programı birbirinden farklı odak alanlarında yeşil büyüme için fikir geliştiren girişimcilere 1512 numaralı Girişimcilik Destek Programı’na ulaşma yolunda doğru adres olmaktadır.
Bigg-ed.com

BİGGM
Sürdürülebilir Akıllı Ulaşım Teknolojileri odaklı geliştirilen iş fikirlerine ev sahipliği yapmak isteyen BİGGM, ODTÜ TEKNOKENT ve Bilişim Vadisi’nin güçlü altyapısı ve tecrübesi ile 1512 Girişimcilik Desteği’ nin sürdürülebilir akıllı ulaşım teknolojileri için en etkili başvuru noktası haline gelmektedir.
Bigg-m.com

T-BİGGY
Yeşil ve Sürdürülebilir Tarım öncelikli olmak üzere farklı odak alanları için geliştirilmiş iş fikirlerinin ODTÜ TEKNOKENT ve Yaşar Üniversitesi’nin tecrübesi ve geniş iletişim ağından faydalanarak 1512 Girişimcilik Desteği’ ne ulaşması için kurgulanan T-BİGGY, başvurularını beklemektedir.
Tbigg-y.com

Programlar için son başvuru tarihi 29 Haziran 2022.

Siz de güçlü iş birlikleri ile TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı’ndan yararlanarak 450.000 TL ‘ye kadar geri ödemesiz hibe ile iş fikrinizi hayata geçirmek için hadi acele edin!

(Visited 438 times, 3 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz