Çarşamba, Aralık 8, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Oyun ve Uygulama Akademisi Başvuru Süreci Devam Ediyor

Son Başvuru Tarihi: 1 Kasım

Oyun ve Uygulama Akademisi’nde 400 saatten fazla ücretsiz eğitimle ister sıfırdan oyun yazmayı öğren, ister uygulama geliştirmeyi. Eğer sen de yeni bir kariyer mümkün diyorsan Google Türkiye, Girişimcilik Vakfı ve T3 Girişim Merkezi işbirliğinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleriyle hayata geçirilen Oyun ve Uygulama Akademisi’ne hemen başvur: oyunveuygulamaakademisi.com. Son başvuru tarihi: 1 Kasım 2021.

Google Türkiye, Girişimcilik Vakfı ve T3 Girişim Merkezi işbirliğinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleriyle hayata geçirilen Oyun ve Uygulama Akademisi dijital ekonominin büyümesine, 18-29 yaş arası üniversite öğrencisi veya mezunu gençlerin dijital becerilerinin gelişmesine, teknoloji sektöründe istihdamın artmasına ve teknoloji odaklı girişimlerin çoğalmasına katkı sağlama hedefiyle 1 Aralık 2021’de derslere başlıyor.

Akademi ilk yılında tamamen ücretsiz ve online olarak 2000 genç bursiyere yeni bir kariyer yolculuğuna başlamaları için ilham, bilgi ve geniş bir topluluğa katılma imkanı sunacak. 1 Kasım’a kadar yapılan başvurular arasından seçilecek 2000 bursiyer, alanlarında uzman eğitmen kadrosu ile Flutter, Unity ve Oyun Tasarımı (Game Art) gibi oyun ve uygulama geliştirme eğitimlerine ücretsiz erişme imkanının yanı sıra, Coursera’da yer alan tamamen Türkçe Google Proje Yönetimi Sertifika Programı’na tam burslu erişebilecek ve teknoloji girişimciliği, hukuk, finans ve insan kaynakları alanlarında sektörel eğitimler ve kariyer hızlandırma etkinliklerine katılabilecek.

 

18-29 yaş arasında, üniversite öğrencisi veya mezunu tüm gençlere açık olan Akademi’ye 1 Kasım 2021 tarihine kadar https://oyunveuygulamaakademisi.com/ adresindeki “Hemen Başvur” linki üzerinden başvuru formunu doldurarak başvurabilir, projeyle alakalı tüm sorularını info@oyunveuygulamaakademisi.com adresine iletebilirsin.

Gelişmelerden haberdar olmak için Akademi’yi sosyal medyada takip et:

Instagram: https://www.instagram.com/oyunveuygulamaakademisi/

Twitter: https://twitter.com/oyunveuygulama

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/oyun-ve-uygulama-akademisi/

Facebook: https://www.facebook.com/oyunveuygulamaakademisi/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCqkkmOkMnpPJtkgPTwHrtEg

(Visited 1.356 times, 2 visits today)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here