Pazar, Temmuz 21, 2019

Portekiz’de AGH Projesine Katılmak İster misiniz?

Gönüllülük faaliyetleri (AGH-EVS); sosyal hizmet, çevre, yaygın eğitim programları, bilgi, iletişim ve kültür gibi birçok alanda faaliyet gösteren kurumların günlük işlerine katkıda bulunarak gençlere becerilerini geliştirmeleri için ideal bir fırsat sunmaktadır.

Gönüllülük faaliyetleri, aynı zamanda, gençlerin özgüvenlerini geliştirmeleri, aktif vatandaşlar olmaları ve farklı kültürleri deneyimlemeleri için de bir fırsattır. Gönüllülük faaliyeti bir yıla kadar sürebilmektedir.

Gönüllülük faaliyetleri (AGH-EVS) 18-30 yaş arası tüm gençlere açıktır.

Aziziye Belediyesi koordinatör ve gönderici olarak yürüttüğü/yürüteceği Kısa Dönem Gönüllülük Faaliyetleri alanındaki projeler için başvuru yapabilirsiniz. Projelerimiz planlandığında başvurularınız incelenecektir. Uygun görülen adaylar ile iletişime geçilecektir.

Planlanan projelerde ortak olarak çalışılan ülke Portekiz‘dir. Portekiz’de; Porto, Braga ve Lizbon‘dan farklı kurumlar ile planlanan projeleride katılımcılar başvuru formlarında verdikleri cevaplara göre uygun kurumlara yönlendirileceklerdir.

Projelerin hepsi kısa dönem olup; 30-40 gün arası faaliyetleri kapsamaktadır. Başvuru formunda hangi aylarda faaliyete katılabileceğinizi seçebilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayınız.

İhale Duyuruları