Cuma, Eylül 17, 2021

Ryanair’den Erasmus Öğrencilerine İndirim

23 Mayıs 2017’de Erasmus Student Network resmen Ryanair ile özel bir ortaklık yaptığını açıkladı.

Ryanair, ‘Her Zaman Daha İyiye’ programının bir parçası olarak ve Erasmus Student Network ile Erasmus deneyimini tüm Avrupalı öğrenciler için geliştirmeye adamıştır. Bu nedenle, Eylül ayından itibaren, Erasmus öğrencilerine Ryanair uçuşlarının % 15‘inin yanı sıra ayrılan her uçuşta ücretsiz giriş çantası verecek. Ayrıca, özel bir rezervasyon portalı, seyahat ipuçları ve haftalık gezi önerileri de partnerliği bir parçası olacak.

Bu partnerlik kapsamında sunulan avantajlar nelerdir?

  • 8 tek yön uçuşta (veya 4 dönüş uçuşunda % 15 indirim),
  • Bu 8 uçuşun her birinde 15 kg’lık ücretsiz check-in bagajları,
  • Erasmus öğrencileri için haftalık gezi önerileri,
  • Seyahatinize özel Ryanair mobil uygulaması portalı.

Ryanair’in sunduğu teklifler ne zaman başlayacak?

Teklifler 1 Eylül 2017‘den itibaren başlayacak. Bu teklif, değişim öğrencilerinin ve stajyerlerinin değişim dönemlerinde seyahat etmelerine yardımcı almaçlamaktadır, bu nedenle en az 28 gün öncesinden rezerve edilmiş, 1 Eylül ile 15 Haziran tarihleri arasındaki seyahat tarihleri için ayrılmış olan uçuşlar için geçerlidir.

Ryanair ile rezervasyon yaptığım her uçuş için bu indirim geçerli midir?

Hayır. Teklif, yalnızca uçuş tarihinden 28 gün önce ve bu tarihin 1 Eylül ve 15 Haziran tarihleri arasında rezervasyonu yapılan 8 tek sefer için geçerlidir.

Daha önce ayırdığım uçuşlar için bu indirimi kullanabilir miyim?

Hayır. Teklif yalnızca 1 Eylül 2017 tarihinden itibaren geçerlidir.1 Eylül 2017’den sonra herhangi bir tarihte zaten uçuş rezervasyonu yaptırmış olsanız bile, uçuşun bu ortaklığın başlamasından önce rezerve edildiği ve / veya doğru rezervasyon sürecini özel rezervasyon platformu aracılığıyla takip etmediği için, indirim geçerli olmayacaktır.

Tekliften kimden yararlanabilir?

ESNcard.org’a geçerli bir üyelik yoluyla uygun şekilde kayıtlı olan her ESNcardlı, tekliften yararlanabilir. ESNcard’ın süresi dolmadığı sürece üyelik geçerlidir. Lütfen ESNcard‘ın Erasmus Student Network üyelik kartı olduğunu ve üyelerin hareketlilik programı kapsamında bir öğrenci, stajyer veya ESN’de gönüllü olması gerekmektedir.

Avantajlara nasıl erişebilirim? Teklife erişebilmek için şu talimatları izlemeniz gerekir:

  • Kendinize bir ESNcard edinin, eğer henüz bir tane yoksa.
  • ESNcard.org’a kaydolun ve ESNcard numaranızı (barkoda) kullanıcı profilinize ekleyerek avantajlarınızı etkinleştirin.
  • ESNcard.org profilinizde istenen tüm bilgileri doldurun. Bu gerçekten önemli, çünkü yolcular ESNcard sahibi olarak tanımlamaktalar, dolayısıyla bir indirim ve diğer ikramiyeler için uygun bir kişi olması gerek.
  • Ryanair’in ESN için hazırladığı web sitesine gitmeniz ve rezervasyon işlemini takip etmeniz gerekmektedir –bu cevabı en kısa sürede bahsi geçen sitenin bağlantıyla güncelleyeceğiz.

Nasıl ESNcard alabilirim?

Üyelik kartınızı (ESNcard) Avrupa çapında 40 ülkede 500’in üzerinde buluna ESN şubelerinin herhangi birinden edinebilirsiniz. Dağıtım noktalarının bir listesi için, ESNcard.org/getcard adresini ziyaret edin.

Kaynak

(Visited 186 times, 1 visits today)

BENZER İÇERİKLER

(Visited 11 times, 1 visits today)