Cumartesi, Ocak 29, 2022

Sivil Toplum Kuruluşları için Sosyal Girişimcilik e-Öğrenim Anketi

Bu anket, Boğaziçi Üniversitesi ve imece’nin de ortakları arasında yer aldığı, “STK’lar için Sosyal Girişimcilik e-Öğrenim Programı” adıyla Kasım 2021’de başlatılan ve Yunanistan, İtalya, Malta ve Türkiye’den üniversite ve STK’ların işbirliğinde yürütülen Erasmus+ finansmanlı bir projenin parçasıdır.

Bu ankette yer alan sorular ve cevapları üzerinden “STK’lar için Sosyal Girişimcilik e-Öğrenim Programı” nın analiz ve araştırma çalışması yürütülecektir.  Bu araştırma çalışması, sosyal girişimcilikte akredite edilmiş bir çevrimiçi programın geliştirilmesiyle ilgili öncelikleri ve en uygun seviyeyi belirlemeyi amaçlamaktadır. Nihai eğitim programı, sosyal girişimlerin kurulmasına ve STK’ların Sosyal Girişimlere geçişine önemli ölçüde katkıda bulunacak şekilde donatılacaktır.

Bu bağlamda, ankette vereceğiniz yanıtlar, sosyal girişimcilik alanında çalışan kişilerin hangi uzmanlık içeriğine ihtiyaç duyduğu ve bunun hangi düzeyde sağlanması gerektiği konusunda geri bildirim sağlayacaktır.

Ankette yer alan bazı sorular genel olarak sosyal girişimciliğe ve eğitim programına yönelik karşınıza çıkarken, bazıları girişiminizle ilgili (section 3) bazıları ise kişiye özel (section 4) sorular olarak düzenlenmiştir.

 

Anket linki için tıklayın

Son gönderim tarihi: 31 Ocak 2022

(Visited 296 times, 1 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here