Cuma, Eylül 17, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Sivil Yaşam Derneği 10.Ulusal Takım Çağrısı Başladı

Türkiye’nin 22 farklı şehrinde aktif olarak faaliyet gösteren Sivil Yaşam Derneği ulusal takımlarda görev almak üzere ekip arkadaşları arıyor.

1)Üst Düzey Uluslararası İlişkiler Takımı

Üst Düzey Uluslararası İlişkiler Takımı’nın temel çalışma alanı SİYAMDER’in uluslararası kuruluşlar ile olan ilişkileri geliştirmek, diğer ülkelerdeki sivil toplum kuruluşlarıyla ortaklıklar kurmak, uluslararası projelere katılım sağlayıp organizasyon süreçlerini yürütmek ve takibini yapmaktır.

2)Eğitim Geliştirme Takımı

Sivil Yaşam Derneği, gençlerin liderlik ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla ulusal ve yerel düzeyde birçok eğitim gerçekleştirmektedir. Halihazırda ulusal çapta uyguladığı 7 eğitim modülü ile bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Bu takımın amacı dernek bünyesinde gerçekleştirdiğimiz eğitim faaliyetlerimizin geliştirilmesi için çalışmaktır.

3)Kurumsal İletişim Takımı

Kurumsal İletişim Takımı, SİYAMDER’in kurumsal iletişim stratejisinin uygulanması, desteklenmesinden ve derneğimizin çeşitli platformlarda görünürlüğünden sorumludur.

Siz de gönüllük faaliyetlerinde sorumluluk alarak kendinizi geliştirmek, yeni deneyimler elde etmek ve bizimle bir ekip olmak istiyorsanız https://bit.ly/sydtakim adresinden başvurunuzu tamamlayıp gönüllülük yolculuğunuzda yeni bir adım atabilirsiniz!

Son başvuru tarihi: 4 Ağustos 2021

 

(Visited 363 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 6 times, 1 visits today)