Salı, Ağustos 3, 2021

Sosyal Kooperatifler Ağına Katılın

SKGP projesinin devamı niteliğinde olan Sosyal Kooperatifler Mükemmeliyet Merkezi Projesi, AB’nin Sivil Toplum Diyaloğu Altıncı Dönem Hibe Programı kapsamında fonlanmıştır. İhtiyaç Haritası’nın ana yüklenici, Confcooperative Emilia Romagna ve STGM’nin ortak olarak yer aldığı proje 15 ay boyunca uygulanacaktır. Proje, Türkiye ve AB’deki sosyal kooperatifler arasında yerel, bölgesel ve ulusal düzeylerde iletişimi ve iş birliğini artırmayı amaçlamaktadır.

Proje kapsamında, Türkiye’nin sosyal kooperatifçilik ağı kuruluyor. Sosyal Kooperatif kurucuları/ortakları, çalışanları, üyeleri ve bu alanda çalışan aktif vatandaşları bir araya getirecek olan ağ ile sosyal kooperatifçilik ekosisteminin geliştirilmesi amaçlanıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve farklı faaliyet alanlarından sosyal kooperatifleri tanımak, kooperatifçilik alanında destek almak ve projenin faaliyetlerine aktif olarak katılmak için sosyal kooperatifler ağına dahil olabilirsiniz. Ağa dahil olmak için https://sosyalkooperatif.org/katilimformu/ linkine tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Sosyal Kooperatifler Mükemmeliyet Merkezi projesinden haberdar olmak ve etkinlikleri takip etmek için sosyal medya hesapları;

Instagram

Facebook

Linkedin

(Visited 906 times, 1 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 11 times, 1 visits today)