Salı, Mart 9, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

SosyalBen Akademi Digital Camping for Community

”SosyalBen Vakfı’nın iktisadi işletmelerinden biri olan SosyalBen Akademi ‘’Yaşadığımız Dünyadan Biz Sorumluyuz’ sloganıyla ilkini 18-19 Mayıs 2020’de gerçekleştirdiğimiz Digital Campıng for Community ile 164 genci bir araya getirdik. 27- 28 Şubat tarihlerinde ikincisini gerçekleştireceğimiz  Dıgıtal Campıng for Community dijital kampında ‘’fütürizm’’ temasını ele alarak dijital dönüşümü ve bu dönüşümün gençlere, yaşadığımız dünyaya- iklime- ve sivil toplum kuruluşlarına olan etkisini üç ayrı boyutta ele alacağız.

KAYIT KOŞULLARI

Dijital kampa katılım ile ilgili başvuru yaş sınırı yoktur. Kayıt için başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kamp 2 aşamada ilerleyecektir;

  1. WEBİNARLAR,
  2. ATÖLYELER

 

TARİH ve SAAT BİLGİLERİ

*27 Şubat Cumartesi Tarihinde

  1. Yüzyılda Dünya Vatandaşlığı webinarında Ece Çiftçi (SosyalBen Vakfı) , Bora Can (British Council İş Geliştirme Direktörü) yer alacaktır.

İklimin Geleceği: Aktivizm webinarında Alara Civelek ve Duru Barbak (1.5 Derece) &  Atlas Sarrafoğlu (Fridays for Future) yer alacaktır.

Sivil Toplum 5.0 webinarında Ali Ercan Özgür (Idema),  Bülent Özcan (Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü) ve  Ece Çiftçi (SosyalBen Vakfı) yer alacaktır.

*28 Şubat Pazar Tarihinde

Başvuru formunda seçeceğiniz başlıklarda ”mevcut durum analizi, sorun tespiti ve çözüm önerilerini” konuşacağımız atölye çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

 

WEBİNARLARIMIZ YOUTUBE ÜZERİNDEN, ATÖLYEYELERİMİZ İSE MAİL ADRESLERİNİZE İLETECEĞİMİZ ZOOM ADRESİ ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRELECEKTİR.

Kayıt Formu için tıklayın

 

(Visited 235 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 4 times, 1 visits today)