Cuma, Mart 24, 2023

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

TEGV Yeni Dönem Gönüllülerini Bekliyor

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yeni dönem gönüllülerinin başvurularını bekliyor.

TEGV’de bütün etkinlikler gönüllülerin desteği ile hayata geçiriliyor. Çocukların umutlarını gerçekleştirme hakkına inanan gönüllüler, emeklerini, zamanlarını, bilgi ve deneyimlerini sosyal sorumluluk bilinciyle çocuklarımıza aktararak, yarının aydınlık insanlarının yetişmesine destek oluyor.

Gönüllüler, yaşadıkları topluma yarar sağlayacak projeler içinde yer alarak hem sosyal sorumluluklarını yerine getirme fırsatı buluyor hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlıyorlar.

Kimler Gönüllü Olabilir?

15 yaşından büyük, çocuk sevgisi ile dolu kocaman kalbi olan herkes TEGV’de gönüllü olabilir.

TEGV’de gönüllü olabilmek için Vakıf tanıtımı ve Temel Gönüllü Eğitimini tamamlamanız gerekir. Bütün bu eğitimleri evinizin konforunda bilgisayar başında web sitesi üzerinden gerçekleştireceksiniz. Başvuru formunda size en yakın etkinlik noktasını seçiniz. Uzaktan eğitim verseniz de, bir etkinlik noktasının gönüllüsü olmanız çok önemlidir.

Uzun süreli eğitim programlarını vermek isterseniz, ayrıca bir program gönüllü eğitimi alacaksınız. Uzaktan gönüllük için program gönüllü eğitimi uzaktan ve asenkron, yüz yüze eğitim programları uygulamak için bu eğitim yüz yüze gerçekleşir.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

(Visited 499 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -