Çarşamba, Aralık 7, 2022

Ulusal Zirve Çalıştayı Katılımcılarını Arıyor

“ KA154 – Gençlik Katılımları– Okul Sanayi İşbirliğinin Geliştirilmesi “ isimli projenin Ulusal Zirve Çalıştayı’nda Yer Almak İster misiniz?

Kardeşlik Derneğinin başvuru sahibi olduğu ve Mardin Artuklu Üniversitesi ile Ağaçören Çok Programlı Anadolu Lisesi ortaklığında yürütülen Okul Sanayi İşbirliğinin Geliştirilmesi isimli gençlik katılımları programında yer alan projede Ulusal Zirve Çalıştayının faaliyet hazırlıklarına başlanıldı.

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Erasmus+ KA154 “Gençlik Katılımları” teklif çağrısı kapsamında uyguladığı “Okul Sanayi İşbirliğinin Geliştirilmesi” Projesi’nin 3.Çalıştayı (Ulusal Zirve) Ankara’da 9- 12 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Konaklama ve Yemek : Ankara’dan yerel katılımcı seçileceği için konaklama bulunmamaktadır.  Sabah, öğle, akşam yemekleri program kapsamında karşılanacaktır.

Ulaşım : Katılımcılara ait gidiş-dönüş ulaşım masrafları program kapsamında karşılanacaktır.

Kimler Başvurabilir : 17-30 arası aktif katılım sergileyecek, takım çalışmasına uyumlu, kendini geliştirmeye açık, konu hakkında çözüm üretebilen, açık fikirli çözümler üretmeye istekli ve dezavantajlı gençlerimiz proje başvuru formu ile başvuruda bulunabilecektir.

Başvuru için tıklayın

Linkte belirtilen “Katılımcı Başvuru Formu” doldurularak, kurum tarafından şeffaf ve adil bir seçim yapılarak, onaylanan katılımcılara geri dönüş sağlanacaktır.

Not : Etkinliğimizde, Ulusal Katılım Belgesi ile program kapsamında Youthpass Sertifikası verilecektir. Ankara’dan başvuru yapan katılımcılara yer verilecektir.

 

(Visited 876 times, 2 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz