Çarşamba, Mayıs 12, 2021

Vlog Çağrısı | Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Sıfır Kirlilik: Gençler İçin Daha Büyük Bir Rol mü?

2021 Avrupa Yeşil Haftası!

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Sıfır Kirlilik: Gençler İçin Daha Büyük Bir Rol mü?

Amacımız, sürdürülebilir bir gelecek için gençleri sıfır kirlilik tartışmasına dahil etmek. İki gün sürecek etkinlikte; Sıfır kirlilik hedefinde bir günlük vlog’lar çekilecektir. Kaydedilen sokak sohbetleri, güneş enerjisi firmalarında çalışan mühendislerle yapılan röportajlar;  Üniversite Kampüs Turu (Üniversite Geri Dönüşüm Birimi dahil; Tarım ve İklim Değişikliği Uygulama ve Araştırma Merkezi; İleri Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (Selçuk-İLTEK); Yenilenebilir Temiz Enerji Uygulama ve Araştırma Merkezi; Kampüste kullanılan elektrikli arabalar); İklim Değişikliği ve Sıfır Kirlilik temalı yuvarlak masa tartışması;  Gençlik Sıfır Kirliliği (ZP) Manifestosu;  bir kral ve bir ZP kraliçesi (vlog gönderenler arasından seçilecek).

Siz de üzerinize düşeni yapmak ve bu zengin deneyime katılmak istiyorsanız, etkinliğimize katılın ve sıfır kirlilik konusunda farkındalık yaratmak için kirlilikle ilgili eylemlerinizi ve deneyimlerinizi gösteren bir vlog gönderin!

Tüm vloglar “Sıfır Kirlilik Kral / Kraliçe” oylamasında çevrimiçi imkanlarla yarışacak. Seçilen kral / kraliçeye % 100 organik ürünlerden oluşan bir taç verilecek ve WWOOF Türkiye / TaTuTa’ya ücretsiz üyelik sağlanacak. (TaTuTa hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adrese bakın: https://wwoofturkey.org)

Vlog şu adrese gönderilmelidir: c.a.k.akademikcevre@gmail.com

 Vlog son gönderim tarihi: 12 Mayıs 2021

 

(Visited 246 times, 1 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 11 times, 1 visits today)