Çarşamba, Ağustos 10, 2022

‘Yeni Nükleer Gerçeklere Karşılık Vermek: Kavramlar ve Önlemler’ Yaz Okulu Katılımcılarını Bekliyor

“Yeni Nükleer Gerçeklere Karşılık Vermek: Kavramlar ve Önlemler” başlıklı Uluslararası Yaz Okulu, Odesa Nükleer Silahların Yayılmasını Önleme Merkezi (OdCNP), Odesa I.I. Mechnikov Ulusal Üniversitesi ve Bodrum+ Institute tarafından İsveç Radyasyon Güvenliği Kurumu ve Lounsbery Vakfı’nın destekleriyle 10-14 Ekim 2022 tarihleri arasında Bodrum’da düzenlenecektir. Yaz Okulu’nun temel hedefi, Avrupa’da ve Karadeniz Bölgesi’nde, silahların yayılmasını önleme ve silahların kontrolü alanlarında uzmanlaşan yeni nesil araştırmacıları nükleer silahlanma politikaları, silahların kontrolü ve silahsızlanma çalışmalarındaki yeni trendlere yönelik yetiştirmek ve geliştirmektir.

Kimler Başvurabilir?
Üniversitelerin lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencileri (sosyal bilimler ve teknik uzmanlıklar), alana ilgi duyan genç uzmanlar başvuru yapabilir.

Yaz Okulu İngilizce olarak yapılacaktır.

Burs:
Uluslararası Yaz Okulu, yüz yüze ve sanal katılıma izin veren karma bir formatta sunulacaktır. Seyahat, konaklama ve yemek dahil olmak üzere şahsen katılım masraflarını karşılamak için sınırlı sayıda burs olanağı bulunmaktadır.

Son başvuru tarihi: 14 Ağustos 2022 Saat: 23.59 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın 

(Visited 324 times, 3 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz