Salı, Ekim 4, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

YOUTHENATO Projesi Katılımcılarını Arıyor

3-6 Ekim 2022 tarihlerinde Altınoluk, Edremit, Balıkesir’de gerçekleştirilecek olan “YOUTHENATO” projesi katılımcılarını arıyor. Proje, Youthaton isimli aktiviteyle 4 gün boyunca gençlerin katılımı ile i) NATO’nun yeni transatlantik güvenlik ajandası, ii) Türkiye-NATO ilişkilerinin geleceği ve iii) NATO’nun gençlik politikası ve NATO’da gençlerin katılımı başlıklarını ele almayı ve bir final raporu hazırlamayı hedefliyor.  Youthaton, hackethon gibi katılımcıların kapanarak 4 günlük bir çalışmayla fikir, düşünce ve katkılarını ortaya koyduğu bir faaliyettir.

Proje faaliyeti 18-30 yaş arasındaki uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, AB çalışmaları, hukuk gibi bölümlerden (bölümler bunlarla kısıtlı değildir) Türkiye-NATO ilişkileri ve transatlantik güvenlik konularına ilgi duyan tüm gençlerin katılımına açıktır.

Etkinliğin dili Türkçedir. Projede etkinlik boyunca The Green Beach Resort Otel, Altınoluk’ta konaklama ve üç öğün yemek masrafları karşılanmaktadır. Ayrıca etkinlik mekanı olan otele, İstanbul’dan otobüs kaldırılacaktır ve bu ulaşım ücretsizdir. Başvurmak isteyenlerin aşağıda bulunan linki 5 Eylül günü saat 23:59’a kadar doldurması gerekmektedir. Bu süreden sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru sonrasında kısa listeye giren katılımcılarla online mülakat gerçekleştirilmesi ihtimal dahilindedir.

İstanbul Üniversitesi’nin yürütücü olduğu proje etkinliğine tam katılım gösterenlere etkinlik sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Başvuruya https://forms.gle/Loeab8PXxiHKuNzK8  linkinden ulaşabilirsiniz.

 

 

(Visited 3.175 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz