Perşembe, Mayıs 23, 2024

AB-ilan.com, Avrupa’nın Sosyal Girişimleri Arasında SALTO Dergisinde Yayınlandı

AB-ilan.com, Avrupa’nın Sosyal Girişimleri arasında, katılımın yeni formu Salto-Gençlik Katılımı Dergisi’nin (SALTO-Youth Participation Magazine) son sayısında yer aldı. Dergi, katılım kavramının geniş bir şekil de algılanmasını teşvik ederken, gençlerin aktif ve bilgi sahibi kurumsal katılımlarını da destekliyor.

SALTO Katılımı ve Fırsatları Hakkında

Demokratik hayatta gençlerin aktif katılımı Eramsus + Gençlik Programının önceliğidir.  Erasmus + Gençlik Programı gençlerin toplumda aktif bireyler olarak yer almasını, temsili demokraside gençlerin katılımın artırılmasını, aktif katılımı öğrten ve teşvik eden hherhangi bir girişime destek vermeti amaçlamaktadır.

SALTO-Gençlik Katılımı, Erasmus + Gençlik Programı içerisindeki demokratik yaşamdaki katılım alanlarında gençlik çalışmalarında aktif olarak ter alan profesyonellere ve gençlik liderlerine birçok fırsat sunmaktadır. Siz de eğitim kursu, seminer, konferans ya da çeşitli yayınlara katılım sağlamak istemez misiniz?

SALTO fırsatlara bu adresten ulaşabilirsiniz.

Katılımın Formları, Yeni Gençlik Katılımı Akımları, Öğrencilik ve Girişimcilik gibi konuların yer aldığı Salto-Gençlik Katılımı Dergisi‘nin online haline erişmek için tıklayınız.

BENZER İÇERİKLER