Perşembe, Mayıs 23, 2024

Ankara Kalkınma Ajansı Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimleri Başlıyor

Ankara Kalkınma Ajansı 2022 yılında Ankara’daki kurum ve kuruluşlara potansiyel müşterileri ile etkileşim kurma ve müşterilerin tam olarak ne aradıklarını öğrenme yeteneklerinin kazandırılması, küresel pazara erişim yollarının vaka analizleri ile uygulamalı olarak gösterilmesi amacıyla “Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimleri” düzenlemektedir.

Ajansımız eğitimi alacak kişilere, dijital pazarlama ile ilgili detaylı bilgi aktarmayı, dijital pazarlama hakkındaki süreçleri ve uygulamaları ayrıntılı bir şekilde öğreterek hayata geçirmeye ve etkin bir şekilde kullanmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu eğitim ile özel olarak katılımcılara dijital dünyaya uygun iletişim teknikleri ve stratejileri hakkında bilgi seti kazandırmak, verilerden yararlanarak dijital pazarlama stratejisi oluşturma ve planlama için vizyon kazandırmak, dijital pazarlama mecraları ve uygulama araçları hakkında pratik bilgi kazandırmak, uygulama ve vaka çalışmaları ile katılımcılarda dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi hakkında beceri geliştirmek hedeflenmektedir.

Eğitimin hedef kitlesi; dijital pazarlama alanında kendini geliştirmeyi hedefleyen ve başvuru tarihi itibarıyla 34 yaşını aşmamış kişilerdir.

Eğitim İçeriği

Konusunda uzman kişilerce gerçekleştirilecek eğitim kapsamında;

  • Dijital Pazarlama Stratejisi Oluşturma ve E-Ticaret Yönetim Süreçleri
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Temelleri ve İleri Seviye
  • Google Ads Reklamları
  • Sosyal Medya Yönetim & İçerik Pazarlaması & Influencer Pazarlaması
  • Sosyal Medya Reklamcılığı
  • Google Analytics ve Google Tag Manager

konularında bilgiler sunulacaktır.

Eğitim süresince aşağıdaki uygulamalar da gerçekleştirilecektir:

– Hesap Açımı

– Kampanya Kurulumu

– Dönüşüm Kurma

– Analiz Araçları ile Veri Okuma

– Uygulama Ödevleri

– Uygulama Değerlendirmeleri

– Geri Bildirimler ve Tekrar Uygulamalar

Eğitimler uygulamalı olarak gerçekleştirileceği için katılımcıların kendi dizüstü bilgisayarları ile eğitime katılmaları gerekmektedir.

Eğitim Tarihi ve Süresi

Eğitim 14, 17, 21 ve 24 Kasım 2022 tarihlerinde 09:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Eğitim sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecektir. Katılım belgesi almaya hak kazanmak için eğitimlerin en az dörtte üçüne katılım sağlanması ve verilecek uygulama ödevlerinin değerlendirilmesinde başarılı bulunulması gerekmektedir. Eğitimlere katılım 20 kişi ile sınırlı olup ücretsizdir.

Ayrıntılı bilgi ve başvurmak için tıklayınız.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz