Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Avrupa Siyaset Okulu’nun 2023 Yılı Başvuruları Açıldı

Avrupa Siyaset Okulu’nun 2023 yılında gerçekleştireceği ilk eğitim programı için başvurular açıldı!

Avrupa Siyaset Okulu’nun 5-12 Şubat 2023 tarihlerinde Arter’de düzenleyeceği programda Türkiye’nin önde gelen akademisyen ve uzmanları ders verecek, insan haklarından dış politikaya, seçmen eğilimlerinden sosyal politikalara, çok çeşitli konu başlıkları altında dersler yapılacak.

Kış 2023 Eğitimi’ne hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Program 30 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir.

Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Program için başvurular 2 Kasım 2022 tarihi itibariyle açılmış olup, 27 Kasım 2022, saat 21.00’e kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar 4 Aralık 2022 günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 15 Aralık tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Sorularınız için iletisim@avrupasiyasetokulu.org adresine e-mail gönderebilirsiniz.

instagram.com/avrupasiyasetokulu

twitter.com/avrsiyasetokulu

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz