Pazartesi, Nisan 22, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Avusturya’da Gerçekleşecek Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi Katılımlarınızı Bekliyor

Proje Hakkında:

Gönüllülerin yer alacağı organizasyon BETA, bir yıllık bir süre boyunca gençlerle çalışır ve gelecekteki işleri için onları hazırlamak amacıyla iş becerileri kazanmalarına yardımcı olur. Program, Yeşil Bakım, Bilişim ve İletişim, Ofis ve İdare, Ahşap ve Yaratıcı Atölye ve Bilgi Atölyesi olmak üzere beş odak alanı aracılığıyla birçok farklı becerileri öğretir. Katılımcılar için iş başvuru eğitimi de sağlanmaktadır.

Konaklama Yemek ve Ulaşım:

Katılımcılar, şehir merkezindeki ev sahibi organizasyonun binasında özel, tam donanımlı bir stüdyo dairede kalacaklardır. Katılımcılar, kendileri için market alışverişi yapacak ve yemek pişireceklerdir. Aylık yiyecek yardımı ve harçlık alacaklardır. Gönüllülerin Avusturya’ya seyahat ve proje sonrası ülkelerine geri dönüş maliyetleri, Avrupa Dayanışma Programı finansmanı tarafından karşılanacaktır.

Faaliyet Sırasına Eğitim:

  • Almanca dil kursu
  • Varış Eğitimi
  • Kişisel mentorluk

Katılımcı Profili:

Gönüllüler, öğrenme güçlüğü çeken gençlere bireysel bakım ve destek sağlayarak, çeşitli okul konularında öğrenme stratejileri ve yöntemler geliştirmeye yardımcı olmalıdırlar. Ayrıca gençleri akademik / okul hedeflerine ulaşmaları için teşvik etmeli ve motive etmeli ve gençlere temel becerileri öğretebilmelidirler.

Öte yandan organizasyonda bulunan gençlerin İngilizce konuşmaması nedeniyle temel Almanca becerileri önemlidir.

Proje Tarihleri: 02/09/2024 – 01/09/2025

Proje Yeri: Wörgl, Avusturya

 

Son Başvuru Tarihi: 30/04/2024

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -