Cuma, Mayıs 24, 2024

Başvuru Çağrısı: Siyasette Gençlik Temsiliyeti Deneyim Aktarımı

3H Hareketi ve Friedrich Naumann Vakfı Türkiye, Türkiye’de siyasette genç temsiliyetinin artması ve gençlerin siyasi hayata aktif katılımlarının teşvik edilmesi amacıyla bir araya geliyor. Bu amaçla sizi Siyasette Gençlik Temsiliyeti Deneyim Aktarımı etkinliğimize davet ediyoruz.

Etkinlik, 6 Nisan tarihinde gerçekleştirilecektir ve gençlerin siyasi hayata aktif katılımlarının artırılması için neler yapılabileceği, siyasette genç temsiliyetinin önemi, gençlerin siyasi hayatta karşılaştığı zorluklar ve bu zorlukların aşılması konularında deneyim aktarımı yapılacaktır. Konuşmacılar arasında, siyasette genç temsiliyeti konusunda uzmanlaşmış isimler, siyasi partilerden genç siyasetçiler ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri yer alacaktır.

Etkinliğimize katılım için başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Kabul mailleri, 5 Nisan akşamı gönderilecektir ve etkinlik konumu da 5 Nisan günü paylaşılacaktır. Etkinlik dili İngilizce ve Türkçe olacak olup, Türkçe takip etmek isteyenlerin yanlarında kulaklık getirmeleri gerekmektedir.

Bu etkinlikte, siyasette genç temsiliyetinin önemine vurgu yapılacak ve gençlerin siyasi hayata daha aktif katılımlarının sağlanması için neler yapabilecekleri konusunda deneyim aktarımı yapılacaktır. Konuşmacılar arasında, siyasette genç temsiliyeti konusunda tecrübeli isimler yer alacaktır.

Siyasette genç temsiliyeti, geleceğimizin şekillenmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Gençlerin, siyasi hayata daha aktif katılımı, demokrasinin güçlenmesine ve daha adil bir toplumun oluşmasına katkı sağlayacaktır. Bu nedenle, Siyasette Gençlik Temsiliyeti Deneyim Aktarımı etkinliğimize katılarak, siz de bu amaç doğrultusunda atılan adımlara destek verebilir, tecrübeleriniz paylaşabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Etkinliğimiz, aynı zamanda siyasette yer almak isteyen gençler için de önemli bir fırsat sunmaktadır. Etkinlik boyunca katılımcılar, diğer gençlerle tanışma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı bulacaklar. Ayrıca, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle de tanışarak, onların deneyimlerinden faydalanabilecekler.

Siyasette Gençlik Temsiliyeti Deneyim Aktarımı etkinliğimize katılmak için son başvuru tarihi 4 Nisan’dır. Başvuru formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sizleri etkinliğimize bekliyoruz.

BAŞVURU

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz