Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Bir Sen Bir Gelecek Programında Liseliler için Başvurular Başladı

Sen varsan ve kendi potansiyelini keşfetmeye hazırsan, iyi bir geleceğin de var! Seni eşsiz kılan insan yetkinliklerini güçlendirmek için biz buradayız!  Ya Sen?

 

Bilim Virüsü ve Zeren Group iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz Bir Sen Bir Gelecek programı ile gelecek yolculuğun başlıyor! Programda, gelecekte ihtiyaç duyabileceğin yetkinlikler kazanacak, değişime öncülük eden rol modeller ile tanışacak ve okumayı hayal ettiğin bölümlerde öğrenim gören üniversite öğrencileri ile bir araya geleceğin mentorluk programından faydalanabileceksin.

 

Seni neler bekliyor? 🤔Haydi birlikte bakalım!🤓

 

  • Potansiyelini açığa çıkar: Yeni nesil yetkinlikler konusunda güçlenebilir ve potansiyelini sınırlamadan keşfedebilirsin. Bağlantı odaklı iletişim, sorgulama ve eleştirel düşünme, iş birliği ve liderlik, hayal gücü, yapay zeka ve zaman yönetimi gibi konularda bilgi edinerek, geleceğe dair vizyonunu genişletebilirsin. Otantizm, dirençlilik, yaşam boyu öğrenme, adaptasyon ve bir arada yaşama konularında bol bol düşünerek yaşamla ilgili bakış açını keşfedebilirsin.
  • Rol modellerinden ilham al: Deneyim Kütüphanesi’nde ilham veren liderlerle tanışarak hayallerine ulaşma yolculuğunu tasarlayabilirsin.
  • Meslekleri tanı: Üniversiteli öğrencilerle eşleşeceğin mentorluk programı sayesinde meslek seçimleri ve okullar hakkında bilgi sahibi olabileceksin. Hayatının geri kalanında sana rehberlik edecek bir liderlerle tanışabilirsin.

Bugüne ve geleceğine yön vermek için daha fazla bekleme, hayallerini erteleme!

 

 

 

❗️Program, lise 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yöneliktir.

 

Son Başvuru Tarihi: 22 Mayıs 2024 saat 23:59

Başvuru linki: https://forms.gle/2EtGGnfQRs85Cmik6

 

Bilim Virüsü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -