Çarşamba, Nisan 24, 2024

Bulgaristan’da ESC Gönüllülük Projesi Başvuru Çağrısı

FAALİYET AÇIKLAMASI
Özel Gereksinimli Çocuklar Derneği, aşağıdaki ana hedeflere sahip bir sivil toplum kuruluşudur: – özel gereksinimli çocukların tanı ve tedavisini ve özel gereksinimli gençlerin sosyal entegrasyonunu desteklemek. – gençlerin özgür yurttaş inisiyatifini teşvik etmek. – özel ihtiyaçları olan gençlerin kişisel gelişimlerini desteklemek için yeni fikirler üretmek; – Bulgaristan’da ve yurtdışında farklı düzeylerdeki diğer gençlik ve benzeri kuruluşlarla bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak; – ulusal ve uluslararası kuruluşlarla etkileşimde bulunmak. gayri resmi gençlik eğitimi, kültürlerarası değişim, spor vb. alanlardaki kurumlar – dezavantajlı gençlerin eğitimlerini tamamlamalarını desteklemek – Bulgaristan’ın uzak kırsal bölgelerinde yaşayan genç topluluğun aktif sosyal içermesini ve başarılı istihdamını teşvik etmek ve Dernek, tedavinin finansmanı için proje ve programlar hazırlar ve uygular.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

  • Diğer gönüllülerle aynı mahallede ortak bir dairede yaşayacaksınız ve aylık yemek parası
  • Orada geçirdiğiniz zamanı karşılayacak bir Sağlık Sigortanız olacak (HENNER ile)
  • En fazla 275 € olmak üzere tüm seyahat masrafları karşılanacak

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Bilgilerimizi ekip içinde paylaşıyoruz. Birbirimize sürekli öğretiyoruz ve birbirimizden kalıcı olarak öğreniyoruz – bu ilke ESC gönüllüleri için de geçerlidir. Başlangıç döneminde, her ekip üyesinin işiyle tanışacaksınız, böylece kimin neyi nasıl yaptığını anlayabileceksiniz. Bu, neye odaklanmak istediğinize, hangi aktivite ve beceriyi geliştirmek veya büyütmek istediğinize karar vermenizi sağlar. Gönüllülerin uygulayarak öğrenebileceklerine ve ilgi alanlarınızı ve isteklerinizi geliştirmeleri için gereken araçları ve desteği onlara verebileceklerine güveniyoruz. Bu bir Grup Gönüllülüğüdür.

KATILIMCI PROFİLİ

zeka oyunları üzerinde çalışma motivasyonu ve kodlama sanatın her türüne ilgi (müzik, dans, sanat, tiyatro, el sanatları, çizim vb.) pozitif enerji ve sorumlu çalışma yaklaşımı stresle başa çıkma becerisi ve problem çözme tutumu Haftalık Dernek hesaplarındaki sosyal medya paylaşımlarını ve işbirliğine açık olun/ Lütfen sınav ve üniversite takviminizi kontrol edin. 59 gün öncesinde dönmeniz acil durumlar harici mümkün değil. Yeşil pasaportlular ve daha önce vizesi olanlar önceliklidir süre kısıtından dolayı. Toplamda seçilecek katılımcı sayısı 20.

Son başvuru tarihi: 24 Temmuz 2023

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz