Pazar, Mayıs 19, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Bursa Yerelinde Çözümün Parçası Olacak Sosyal Girişimler Aranıyor

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan “Nilüfer Sosyal Girişimcilik Yarışması” Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. ve Bursa Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. iş birliğiyle gerçekleşiyor. Yarışma kapsamında, bölgede sosyal girişimcilikle ilgili farkındalık artırılması, potansiyel sosyal girişimcilerin tespit edilmesi ve desteklenmesi hedefleniyor.

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına katkı sağlayacak fikir ya da uygulama aşamasında olan bir sosyal girişiminiz varsa yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru formuna https://forms.gle/csc64Spqc3BvvFqb6 bağlantı linkten ulaşabilirsiniz.

Son başvuru tarihi: 3 Aralık 2023

Yarışmayla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için Yarışma Rehberine https://bit.ly/nsgm2023 bağlantı linkten ulaşabilirsiniz.

17 hedef ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları hakkında detaylı bilgiye https://www.kureselamaclar.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yarışma duyuru sürecinde başvurunuzu güçlendirecek eğitim programları gerçekleştirilecektir: Sosyal Sorun Haritalama, Sosyal Girişimler için E-Ticaret ve E-Ticaret Hukuku ve Tasarım Odaklı Düşünme. Bu eğitimlerin duyurularını sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

#NilüferSosyalGirişimcilikMerkezi #YarınlarıBüyütüyoruz #SosyalGirişimcilik #SosyalFayda

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -