Cuma, Temmuz 19, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Enhancer “Yerele Destek Kendine Meslek” Projesi Açılış Toplantısı

Üretkeniz.Biz’in Avrupa Birliği’nin “Türkiye’deki Mülteciler için Mali Yardım Programı (FRIT)” tarafından fonlanan ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından uygulanan “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Uyum için Girişimcilik Kapasitelerinin Geliştirilmesi (ENHANCER)” projesi kapsamında finanse edilen ‘Yerele Destek Kendine Meslek – Support Local Be Glocal’ projesi başladı.

*Ayrıntılı bilgi için : https://www.uretkeniz.biz/ydkm

Yerele Destek Kendine Meslek projesi, gençlere e-Ticaret alanında uzmanlık ve istihdam sağlamayı hedeflerken, kooperatif ve KOBİ’lerin yetkin bireylere erişim kabiliyetini arttırıyor. Hem KOBİ’leri hem de gençleri e-Ticaret alanında destekliyor ve iş birliği olanakları yaratarak geleceği hep birlikte inşa etmeyi amaçlıyor.

 

Kıymetli katkılarınızın bölgesel kalkınma ve genç istihdamı konularındaki projemizi güçlendireceğine inanıyoruz. Bu kapsamda 20 Aralık 2023 Çarşamba günü 16:00’da Impact Hub İstanbul’da hibrit olarak düzenleyeceğimiz ‘’Yerele Destek Kendine Meslek Projesi’’ Açılış Toplantısı’nda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Açılış etkinliğine katılmak için aşağıdaki formu 14 Aralık 2023 tarihine kadar doldurabilirsiniz. 

 

Ajanda ve Kayıt linki: https://forms.gle/YPsyeH5P7kvsPD3b9

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -