Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Gençlerin Gözünden Kariyer 4.0 Projesi Ege Bölgesi Toplantısı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Koordinatörlüğünde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi  ve Sivil Yaşam Derneği tarafından, Erasmus+ KA154 kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2023-2-TR01-KA154-YOU-000168704 referans numaralı “Gençlerin Gözünden Kariyer 4.0″  gençlik katılımı projesi kapsamında Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde kariyer planlama ve Beceri uyumsuzluğu ile mücadeleye yönelik grup çalışmaları ve politika önerileri gerçekleştirilmesi ve geliştirilen önerilerin Ankara’da düzenlenecek Ulusal Zirvede karar alıcılara sunulması hedeflenmektedir.

 

Bu kapsamda ikinci bölgesel toplantı 27-30 Mart 2024 tarihinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde İzmir İlinde gerçekleştirilecektir.

4 günlük proje süresi boyunca sınırlı düzeyde teorik eğitim gerçekleştirilecek, yaygın öğrenme teknikleri, deneyimsel öğrenme ve grup çalışmaları ana metodolojiyi oluşturacaktır.  Projeye katılmaya hak kazanan katılımcıların konaklama, yemek giderleri ve yolculuk harcamaları proje kapsamında karşılanacaktır.

Proje katılımcıları için Youthpass belgesi, Europass özgeçmiş, ulusal katılım belgesi ve Dijital Rozet takdim edilecektir. Seçilen katılımcılara detaylı bilgi paketi iletilecektir. Projede yer alarak bölgesel toplantıları tamamlayan katılımcılar “Kariyer Elçileri” olarak bölgesel toplantı sonrasında da sahada çalışmaya ve veri toplamaya devam edecektir.

 

Başvuru için tıklayınız

Sorularınız için kariyer4.0proje@gmail.com üzerinden Alaeddin Türkmen ile iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -