Cuma, Haziran 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Oyunculuğun Sırları Atölyesi

oiktoz akademi; sinema, tiyatro ve edebiyat alanında yaratıcı ve interaktif atölyeler düzenleyerek, kültür ve sanat alanında yeni bir soluk yaratmayı hedefliyor.

Bu hedef doğrultusunda; oiktoz akademi’nin yeni atölyesi şimdi sizlerle buluşuyor.

oiktoz akademi tarafından 10 Ocak Çarşamba günü, İstanbul Kadıköy Devridaim Enstitüsü‘nde “Oyunculuğun Sırları Atölyesi” gerçekleştirilecektir. Atölyede eğitmen olarak; birçok tiyatro oyunu, sinema filminde yer almış, usta oyuncu ve deneyimli eğitmen Cengiz Okuyucu yer alacaktır.

Atölye “ücretsiz” olarak ilgili herkesin katılımına açıktır. Başvuru formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Atölyeye katılan herkese, Şubat ayında gerçekleştirilecek ve 4 ay boyunca devam edecek “Oyunculuk Atölyesi” için %10 indirim uygulanacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın.


“Oyunculuğun Sırları Atölyesi” Hakkında

Oyunculuk!!!

Yüzyıllardır var olan bu mesleğin çok konuşulmayan ve bilinmeyen yanlarını, şöhretli olmak ve oyuncu olmak arasındaki büyük ayrımı ve mantar gibi türeyen kursların neleri öğretip öğretmediğini bilmek ister misiniz?

Oyuncu olmak isteyen, ben iyi bir izleyiciyim diyen, kendini ifade etmek ve sosyalleşmek isteyen herkesi bekliyoruz.

Size bir sır vereceğiz…

 

TARİH VE ZAMAN: 10 Ocak Çarşamba / 19.00 – 21.00
MEKAN:
 Devridaim Enstitüsü: Rasimpaşa, Başakçı Sk. Barış Apt. No:10 Blok No:12 34716 Kadıköy / İstanbul


Eğitmen:
 Cengiz Okuyucu

2 Ekim 1979 İstanbul’da doğdu. Lise yıllarında Zeytinburnu’ nda başladığı oyunculuk kariyerine Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olarak devam etti. Gözlerimi Kaparım Vazifemi YaparımKlakson Borazanlar ve BırtlarıÇıkmaz Sokak ÇocuklarıSırça Hayvan KoleksiyonuKahraman Bakkal Süpermarkete KarşıKaç Baba KaçSevgili Doktor ve Yedi Kocalı Hürmüz adlı oyunlarda görev yapan oyuncu, televizyon ve sinema sektöründe de birçok yapımda rol almıştır. Zeynep’ in Sekiz Günü, Beginner, Leblebi TozuYapışık Kardeşler sinema filmlerinin yanında; Cennet MahallesiSakarya FıratMuhteşem Yüzyıl KösemÇarpışmaKırmızı OdaEvlilik Hakkında Her Şey ve Son Yaz adlı dizilerde de görev almıştır. Uzun yıllardır eğitmenlik kariyerini de başarılı bir şekilde sürdüren oyuncu, sektöre ve konservatuarlara sayısız oyuncu yetiştirmiştir.

 

“Oyunculuğun Sırları Atölyesi” eğitimine başvurmak için;

https://oiktoz.com/oyunculugun-sirlari-atolyesi-egitmen-cengiz-okuyucu-ucretsiz/

 

oiktoz akademi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -