Salı, Mayıs 28, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Yenilikçi Endüstri Tasarımı Yöntemleri ve Teknolojik Uygulamalar Eğitici Eğitimi

Değerli katılımcı adayları,

T.C. İstanbul Şişli Meslek Yüksek Okulu olarak, EuropeAid/167108/ID/ACT/TR referans numaralı TREESP1.3.FoW/P-03/42 Geleceği Tasarlamak projesi kapsamında 4 ve 5 Mayıs tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “Eğitmen Eğitimi” etkinliğine davetlisiniz.

Projenin temel amacı, toplumsal cinsiyet eşitliğini gözeterek tasarım programlarında öğrenim gören bireylerin gelecekteki istihdam olanaklarını artırmaktır. Bu hedef doğrultusunda düzenlenecek olan etkinliğimiz, mesleki gelişiminizi ve öğrencilerinize daha etkili bir şekilde öğretim sağlamanızı destekleyecek nitelikte tasarlanmıştır.

Eğitimimiz, tasarım teknolojisi alanında uzman bir profesör tarafından yönetilecek ve yeni öğretim yöntemleri ve yaklaşımlarıyla ilgili güncel bilgileri içerecektir. Ayrıca, teknoloji trendleri ve teknolojiye uygun eğitim stratejileri gibi konular da ele alınacaktır. Katılımcılarımız, iki günlük bir süre boyunca yeni bilgiler öğrenecekler ve bu bilgileri öğrencilerine aktarmak için pratik yöntemler geliştireceklerdir.

Eğitim tarihleri ve diğer detaylar için aşağıdaki formu doldurmanız durumunda ilerleyen günlerde size bilgi verilecektir.

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIf4g_Y6rR_3rSvXSCv5SkdaPYK-vowhKSyqw3fesH7bLbTA/viewform?usp=sf_link

Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

T.C. İstanbul Şişli Meslek Yüksek Okulu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -