Salı, Temmuz 16, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Doğruluk Payı Fact-Checking Bursa Atölyesi Katılımcılarını Bekliyor

Doğruluk Payı ekibi olarak, geçtiğimiz on yılda dünyada ve Türkiye’de hızla popülerleşen doğruluk kontrolü pratiğini ülkemizde daha geniş kitlelere aktarmak, doğru bilginin yayılımını hızlandırmak ve gönüllü kitlemizi genişletmek amacıyla bu işi nasıl yaptığımızı sizlere sahada anlatıyoruz.

Bu atölye ile hem Doğruluk Payı ekibini tanıyacak, nasıl içerik hazırladığını deneyimleyecek, doğruluk kontrolü metodu ile tanışacak hem de ekibe katılmak için bir şans yakalayacaksınız.

Doğruluk Payı Fact-Checking Atölyesi 10 Şubat Cumartesi günü saat: 13.00 ile 17.00 saatleri arasında Nilüfer’de bulunan Workinton Bursa Nilüfer‘de gerçekleşecek.
2014 yılında kurulduk. Türkiye’nin ilk doğruluk kontrolü (fact-checking) platformuyuz.
Ülke ve dünya gündemini yakından takip ederek; doğruluk kontrolü, bilgilendirme bülteni, infografik ve video formatları gibi türlerde orijinal içerikler üretiyor, yanlış bilgiye karşı birçok alanda mücadele ediyoruz. Bugüne kadar toplamda 3.500’ün üzerinde farklı içerik ürettik ve her geçen yıl sayımızı arttırıyoruz.
Ofisimiz Beyoğlu’nda, şu an için farklı disiplinlerden gelen 11 kişilik bir ekibimiz var ve her geçen dönem büyümeye devam ediyoruz.
Doğruluk Payı
Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -