Perşembe, Mayıs 23, 2024

Erasmus+ ile Avrupa Fırsatlarını Keşfedin

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi PROGEM Topluluğu (TÜBİTAK ve Avrupa Birliği Proje Yazma Uygulama) tarafından 19 Aralık 2020 saat 21:00‘da Zoom platformu üzerinden TÜBİTAK 2209A ve Erasmus+ Projeleri bilgilendirme webinarı düzenlenecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYIN

*TÜBİTAK 2209 A Projeleri Nelerdir?
Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı Programın amacı, üniversitelerde öğrenim görmekte olan lisans öğrencilerini, projeler yoluyla araştırma yapmaya teşvik etmektir.

*Avrupa Gönüllü Hizmeti Nedir?
Avrupa Gönüllü Hizmeti ya da kısaca AGH, 17–30 yaş arası gençlerin tercihen Avrupa ülkelerinden birinde en az 2 en çok 12 ay süreyle kamu yararı ile ilgili projelerde gönüllü olarak çalışmasını ve Avrupalılık bilincini edinmesini amaçlayan bir gençlik programıdır.

*Erasmus+ Gençlik Değişimi Nedir?
Gençlik değişimi, en az iki ülkenin gençlik gruplarının bir araya gelmesiyle oluşan, gençlerin çeşitli konu ve görüşleri tartışabileceği, aynı zamanda farklı kültürler ve toplumlar hakkında bilgi edinebileceği bir programdır. Gençlik Değişimleri, 13-30 yaş arasındaki gençlik grupları için düşünülmüştür.

Programın tamamı Zoom platformu üzerinden gerçekleşecektir bu nedenle program başlamadan önce Zoom’u bilgisayarınıza indirmenizi öneriyoruz. (https://zoom.us/download)

Sorularınız için sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutmayın

instagram.com/progem.toplulugu

twitter.com/progemtoplulugu

linkedin.com/company/progem-toplulugu

BENZER İÇERİKLER