Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

EYE Projesi 1. Odak Grup Toplantısı Katılımcılarını Bekliyor

EYE Projesi Hakkında:

Proje, 22-29 yaşları arasında, üniversite mezunu, ne eğitimde ne de istihdamda olan gençlerin (NEET’ler) dijital pazarlama, girişimcilik ve iş becerilerinin artırılarak, eşleştirme çalışmaları ile istihdam edilebilirliklerine destek olmayı amaçlamaktadır.

Proje kapsamında, kamu kurumları, üniversiteler, özel istihdam ofisleri, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları gibi genç istihdamı ve kariyer yönetimi alanında faaliyet gösteren tüm paydaşları bir araya getirerek görüş ve önerilerini almak üzere Odak Grup Toplantıları gerçekleştirilecektir. Bu toplantılar ile İstanbul Üniversitesi bünyesinde “Ne Eğitimde Ne İstihdamda” olan gençlere hizmet vermek için kurulacak merkezin çalışma alanları ile yine proje kapsamında oluşturulacak Mezun Ağının çerçevesini düzenleyecek bir aksiyon planı geliştirilmesi hedeflenmektedir.

13 Aralık 2023 tarihinde 11:00-15:30 arasında İstanbul Üniversitesi Rektörlük Binasında gerçekleştirilecek ilk odak grup toplantısına katılım talepleri bu bağlantı (EYE Projesi I. Odak Grup Toplantısı (google.com)) aracılığıyla alınmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -