Perşembe, Temmuz 18, 2024

Finlandiya’da Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi

FAALİYET AÇIKLAMASI

Sininauhasäätiö gönüllüleri, koşulsuz sevgilerini ve zamanlarını vererek evsiz insanlarımızın günlük yaşamlarında paha biçilmez bir değere sahipler. Temel iş deneyimi ve ağınıza yeni bağlantılar kazandırırken talihsizlere yardım etmek ister misiniz? Sininauhasäätiö’nün gönüllülerine katılın. Sininauhasäätiö, evsizler, göçmenler veya dezavantajlı kişiler arasında çeşitli türlerde gönüllü çalışma görevleri sunar. Müşterilerimizle yapacağımız pratik çalışmalar için 2 gönüllü ve bağış toplamak için 2 ofis çalışanı arıyoruz. Uygulamalı çalışma gönüllüsü, evsizler için barınaklarda, destekli konutlarda çalışmakta ve müşterilerimiz için serbest zaman etkinlikleri düzenlemektedir. Ofiste çalışan gönüllüler, sosyal medya görevlerinde yardımcı olur, bloglar yazar, bağış toplama görevleri ve kampanyalar yazar ve proje ve pazarlama çalışmalarını uygulamalı olarak öğrenir.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ
Gönüllüler, oda arkadaşlarıyla birlikte Helsinki’de kiralık bir dairede yaşıyorlar. Ortak banyo ve mutfak. / Aile yanı konaklama. Yemek parası, süpermarket veya restoranlarda kullanabileceğiniz S grubu karta ödenir. Gönüllü, Helsinki içinde toplu taşıma için şehir kartı alır.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM
Gönüllü, ilk günlerde ve ayrıca varışta ve ara eğitimde iş ile tanışır. Yılda iki kez gönüllüler için aylık toplantılar ve gönüllüler için iki tazeleme günü sunulmaktadır. Mentor düzenli olarak iletişim halinde olacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ
Pratik çalışma için gönüllü, zayıf durumdaki insanlara yardım etme iradesine sahip olmalıdır. Olumlu tutum ve yeni öğrenmeye açık fikir! Ofis işleri için: Pazarlama becerileri veya ilgi büyük ikramiye, sosyal medya becerileri, yazma becerileri, cesur ve boyun eğmez karakter büyük artı! Yaşam için olumlu tutum gerekli 🙂

Son başvuru tarihi: 31 Temmuz 2023

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz