Salı, Temmuz 23, 2024

Geleceği Tasarlamak Projesi Kapasite Geliştirme Toplantılarına Davetlisiniz

Meslek Yüksekokullarının istihdama katkısını artırmak amacıyla düzenleyeceğimiz Kapasite Geliştirme Toplantılarına sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyarız. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illerinde gerçekleştirilecek bu toplantılar, sektörler arası iş birliğini güçlendirmeyi ve MYO öğrencilerinin staj ve istihdam olanaklarını genişletmeyi hedeflemektedir.

Toplantılarımızda, projemizin çıktıları ve faaliyetleri hakkında detaylı bilgi paylaşılacak olup, katılımcılar arasında iş birliği fırsatları değerlendirilecektir. Proje kapsamında elde edilen sonuçlar ve gelecekteki hedeflerimiz siz değerli katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Toplantı Detayları:

  • İstanbul toplantısı: 24 Temmuz 2024, Çarşamba günü
  • Ankara toplantısı: 26 Temmuz 2024, Cuma günü
  • İzmir toplantısı: 29 Temmuz 2024, Pazartesi günü
  • Bursa toplantısı: 31 Temmuz 2024, Çarşamba günü

 

Katılımcı Profili:

MYO’ların istihdama katkısını artırma amacı doğrultusunda, eğitim kurumları temsilcileri, iş dünyası temsilcileri (sanayi, hizmet, teknoloji vb. sektörlerden firma sahipleri, insan kaynakları yöneticileri ve staj programları sorumluları), proje ve eğitim koordinatörleri, MYO öğrencileri ve mezunları, ilgili kamu kurumları temsilcileri (Milli Eğitim Bakanlığı, İŞKUR vb.), sektör dernekleri ve ticaret/sanayi odalarının temsilcileri, ve yerel yönetim temsilcileri toplantıların hedef gruplarıdır.

Bu önemli etkinlikte sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Katılımınız, MYO’ların iş dünyasıyla olan bağlarını güçlendirmek ve öğrencilerimizin kariyer olanaklarını artırmak açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Etkinliğe katılım ve daha fazla bilgi için lütfen anketi doldurunuz: https://forms.gle/NXG3v78FhScAGHcSA

 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz