Çarşamba, Temmuz 24, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Geleceğin Kadın Liderleri Programı Başvuruları Açıldı

Genç kadınların toplum ve iş hayatındaki yerlerini kuvvetlendirmek, profesyonel iletişim ağlarını genişletmek ve iş arama süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla 2010 yılında başlatılan program, 14. Yılında aynı doğrultuda daha da güçlenerek devam ediyor.

 

Programda yer alacak katılımcılar, işe girişlerinde kendilerine faydalı olabilecek detaylı bir eğitim süreci yaşayacaklar. Mülakat Simülasyonları, Teknoloji, Proje Yönetimi, Girişimcilik ve Sürdürülebilirlik gibi eğitimlerin yanı sıra, iş hayatlarına yön verecek Hikâye Anlatıcılığı, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, İlişki Tasarımı eğitimlerini alarak sertifikasyon sürecinden geçecekler. Ayrıca katılımcılar mülakat simülasyonu oturumu ile Türkiye’nin önde gelen firmalarının yetkin insan kaynakları ekipleriyle bir araya gelerek mülakat deneyimini yaşayacaklardır.

 

Kimler Başvurabilir? 

  • Üniversitelerin lisans bölümünden 2024 yılında mezun olan ve/veya lisans son sınıfa geçmiş yani 2025 yılında mezun olacak olan,
  • Tercihen burslu okumuş,
  • Tercihen staj, yarı zamanlı iş vs tecrübesi olan,
  • Yüksek kariyer hedefleri olan, başarı odaklı,
  • Yeniliklere ve gelişmeye açık,
  • Sivil toplum kuruluşlarının sosyal gönüllülük projelerinde yer almış

 

Eğitimlerin sonunda katılımcı genç kadınlara sertifika verilecek ve bugüne kadar mezun olan 1750 kişilik mezun ağına dahil edilecektir. Projeden mezun olan genç kadınlar farklı mentorluk metotlarıyla desteklenecektir.

 

Son Başvuru Tarihi: 2 Temmuz 2024

 

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve eğitim programına başvurmak için www.geleceginkadinliderleri.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -