Cumartesi, Temmuz 13, 2024

Genç Yenilikçiler ‘Dünya Zirvesi Ödülleri’ Çağrısı

WSA (Dünya Zirvesi Ödülleri) Genç Yenilikçiler, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (BM SDG’ler) konusunda harekete geçmek için ICT kullanan 26 yaşın altındaki genç sosyal girişimciler için özel bir takdirdir.
Her yılın WSA kazananlarıyla birlikte, sosyal etkiye sahip olağanüstü dijital yenilik olarak onurlandırılırlar.

2020’den itibaren EYA (Avrupa Gençlik Ödülü), sosyal sürdürülebilir etkiyi teşvik etmek, küresel olarak genç dijital girişimcilere destek ve daha geniş fırsatlar sunmak için WSA’nın bir parçası haline gelir.

Uygunluk Kriterleri

-WSA Genç Yenilikçiler’e katılım, BM ve UNESCO üye devletlerinden herhangi bir girişimciye, şirkete, öğrenci grubuna veya proje ekibine açıktır.
-Kurucu üyelerden en az birinin ve ekibin çoğunluğunun 26 yaşından küçük olması (1 Ocak 1997 ve sonrasında doğmuş olması)

Nasıl Başvurulur?

-çevrimiçi başvuru formu aracılığıyla başvurun
-WSA Young Innovators başvuruları, uygulamalar, web sayfaları, giyilebilir cihazlara yönelik uygulamalar, kiosk kurulumları, SMS tabanlı ürünler, oyunlar ve etkileşimli prodüksiyonlar gibi tüm mobil ve web tabanlı projeleri içerebilir (projelerin çalışacağı platform veya kanallarla ilgili herhangi bir sınırlama yoktur)
-tüm başvurular ürün lanse edilmelidir (hiçbir taslak, fikir veya bitmemiş proje kabul edilemez)
-başvuru formuna girilen tüm bilgiler İngilizce olmalıdır

Son başvuru :13 Ekim 2023

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz