Perşembe, Temmuz 18, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Gençliğin Kimyası Projesi Yeni Dönem Başvuruları Devam Ediyor

Organik Kimya, Sivil Toplum için Destek Vakfı ve Gelecek Daha Net Gençlik Platformu iş birliği ile kariyerini kimya sektöründe şekillendirmek isteyen gençler için Gençliğin Kimyası Projesi’nin 3. dönemini başlatıyor.

 

Bu proje ile kimya sektöründe kariyer hedefleyen gençlerin; sektördeki meslek alanlarını daha yakından tanımaları, kariyer hedeflerini planlamalarında ve kariyer yolculuklarında destek alabilmeleri, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaları gibi faydalara ek olarak Organik Kimya çalışanları ile etkileşim kurmaları, toplumsal farkındalık ve duyarlılıklarının artırılması da hedefleniyor.

 

Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinde eğitim gören gençlere; mesleki ve kişisel gelişim ile kariyer planlamalarında yol haritası belirlemelerine yardımcı olmak amacıyla Mentorluk Programı gerçekleştirilecektir.

Kimya sektöründe kariyer hedefliyorsan ve Gençliğin Kimyası Projesi Mentorluk Programı’nda yer almak istiyorsan, başvuru formunu 28 Mart Perşembe gününe kadar doldurabilirsin!

Başvuru Formu Linki: https://form.jotform.com/gelecekdahanet/gencligin-kimyasi-mentorluk-2024

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -