Salı, Temmuz 16, 2024

Girişimciler için Dijital Barometre Yayında

📣 EBRD ve KAGİDER, kadın girişimcilerin dijital dönüşüm yolculuğuna destek olmaya devam ediyor! İşte işletmenizin dijital dönüşümünü hızlandırmak için harika bir fırsat daha! Dijital olgunluk seviyenizi ölçmenize yardımcı olacak bir araç “Dijital Barometre”

İşletmenizin teknoloji yatırımları, veri yönetimi, insan kaynağı, sistem entegrasyonu, üretim sistemleri gibi dijital alanlardaki olgunluk seviyelerini ölçüyor ve bu öz değerlendirme anketi ile işletmenizin dijital olgunluk seviyesini Türkiye’deki bölgesel ve sektörel ölçütlerle karşılaştırmanıza olanak sağlıyoruz.

🔍 Daha bitmedi! Bu kapsamlı rapor sonrası size özel desteklerimizden de ayrıcalıklarla faydalanabiliyorsunuz.  Danışmanlık hizmetleri (şartları sağlayan kadın girişimcilere özel %70 hibe desteği) eğitim fırsatları, mentorluk ve koçluk desteklerinden faydalanabilirsiniz.

📈 Önceliklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için tamamlanması yaklaşık 30 dakika süren ve size özel bir “Dijital Barometre Sonuç Raporu” elde etmenizi sağlayan anketi doldurmanız yeterli.

✅ Dijital barometre hakkında detaylı bilgi almak ve ilgili ankete ulaşmak için tıklayın İşletmenizin dijital dönüşüm yolculuğunda size rehberlik etmek ve destek olmak için sabırsızlanıyoruz! 💪🌐

 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz