Perşembe, Mayıs 23, 2024

Hurford Gençlik Bursu Çağrısı

Topluluğunuzda demokrasiyi nasıl geliştireceğiniz konusunda harika fikirleriniz var mı? Liderlik becerilerinizi geliştirmeye hazır mısınız? Dünyanın dört bir yanından diğer gençlik liderleriyle tanışmak ister misiniz? Şimdi senin şansın! Hurford Gençlik Bursuna Başvurun!

Hurford Gençlik Burs Programı, liderlik becerilerini geliştirmeyi ve dünyanın dört bir yanından genç demokrasi aktivistlerinin potansiyelinden yararlanmayı amaçlamaktadır. Program aracılığıyla genç aktivistler, Dünya Hareketi Sekreterliği’nde üç ay geçirerek küresel bağlantılarını genişletiyor, dünyanın dört bir yanındaki demokrasi hareketlerinden diğer aktivistlerle deneyimlerini paylaşıyor ve Dünya Demokrasi Hareketi’nin gelişimine katkıda bulunuyor. Hurford Youth Fellows, stratejik toplantılara katılıyor; araştırma yapmak ve temel demokrasi konularında sunumlar, çevrimiçi tartışmalar ve bilgi paylaşım oturumları düzenleyip yönetin.
Her bursun başarıyla tamamlanmasının ardından, bursiyerler, Hurford Gençlik Bursu Mezunlar Ağı ile birlikte çalışarak gençlikle ilgili faaliyetlerde yer almak ve liderliği ele geçirmek için bölgesel/ülke odak noktası olarak hizmet eder.

Son başvuru: 31 Temmuz 2023

Burs hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Bursa başvurmak için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz