Cumartesi, Haziran 22, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İklim Salatası’ndan Gençlere Özel: Türkiye’de İklim Değişikliği Anketi

İklim krizine farklı açılardan bakabileceğiniz bağımsız iklim ve gençlik platformu İklim Salatası, gençlerin yaşadıkları kentlerde iklim değişikliğiyle olan ilişkisini anlamak için yeni bir araştırma başlatıyor: “Türkiye’nin Gençleriyle İklim Değişikliği Üzerine Anket”. Bu anket, İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri ve Çanakkale başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerin iklim değişikliği konusundaki düşüncelerini, algılarını ve bu küresel sorunla mücadeledeki tutumlarını ortaya koymayı amaçlıyor.

 

Anket, gençlerin iklim değişikliğinin kentlerindeki etkilerine, karbon emisyonlarının başlıca kaynaklarına ve iklim değişikliğiyle mücadelede önemli gördükleri etkenlere dair görüşlerini topluyor. Ayrıca, yerel yönetimlerin iklim politikalarına katılım düzeyleri ve belediye başkan adaylarından beklentileri gibi konular da ele alınıyor.

 

Sen de iklim değişikliği konusunda görüşlerini paylaşmak ve bu küresel sorunla mücadelede aktif bir rol almak istiyorsan, ankete katılabilir ve İklim Salatası kanalına abone olarak bu harekete destek olabilirsin. (Anket süresi yaklaşık 1 dakikadır.)

 

İklim dostu bir kent için görüşlerini bizimle paylaş!

 

İklim Salatası Hakkında

 

İklim krizine farklı açılardan bakabileceğiniz yepyeni bir iklim ve gençlik platformu! İklim Salatası, iklim kriziyle mücadelede kolektif çabayı güçlendirmek için Türkiye’nin dört bir köşesindeki gençleri, iklim aktivistlerini, greenfluencerlar, uzmanlar ve gezegenimiz için kaygılanan her bireyi bir araya getiriyor, yaratıcı ve yenilikçi içerikleriyle merak edilen sorulara cevaplar arıyor, bireysel deneyimleri ve mücadeleleri tüm Türkiye ile paylaşıyor.

iklimsalatasi.org

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -