Cuma, Haziran 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İKSV Genç Kadınların Sesi: Çoksesli Koro Atölyesi’ne Davetlisiniz

İKSV Alt Kat, WOW Dünya Kadınlar Festivali İstanbul kapsamında, kız çocukları ve kadınların sanat yoluyla güçlendirilmesine katkıda bulunacak atölye çalışmaları düzenliyor. Chromas ve Vokal Akademi’nin Kurucu Şefi ve Genel Sanat Direktörü Başak Doğan’ın atölye yürütücülüğündeki “Genç Kadınların Sesi: Çoksesli Koro Atölyesi”, 18-23 yaş arasındaki 30 yetenekli katılımcıyı bir araya getirecek. Atölye ile katılımcılara müzikal becerilerini geliştirme imkânı sunulurken sanat yoluyla toplumsal farkındalık kazanmalarına da katkı sağlanacak.

6-29 Şubat 2024 tarihleri arasında İKSV Alt Kat’ta gerçekleştirilecek yedi atölyede katılımcılar, çoksesli bir repertuvar çalışmanın yanı sıra, Vocal Painting (Sesle Boyama) doğaçlama metodunu öğrenecekler. Bu çalışmalarda, polifonik şarkı söyleme, sesi enstrüman olarak kullanma, ses teknikleri, kolektif çalışma ve Vocal Painting gibi yöntemlerle zenginleştirilmiş bir müzikal deneyim yaratılacak.

Katılımcılar, atölyede deneyimledikleri repertuvarı 3 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek WOW Dünya Kadınlar Festivali İstanbul’da Beykoz Kundura sahnesinde seslendirecek.

Hafta içi: 18.00-20.00
Hafta sonu: 12.00-14.00
Atölye alanı: İKSV Alt Kat

Son Başvuru Tarihi: 28 Ocak 2024

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -