Perşembe, Temmuz 18, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İrlanda’da Gerçekleşecek 3 Günlük Seminer Katılımlarınızı Bekliyor

Connecting Rural Youth Work – International Youth Work Practices for Rural Youth Organisations (Kırsal Gençlik Çalışmalarını Bağlama – Kırsal Gençlik Organizasyonları için Uluslararası Gençlik Çalışması Uygulamaları), 26-29 Mayıs 2024 tarihleri arasında İrlanda’nın Waterford şehrinde gerçekleştirilecek.

Bu etkinlik, uluslararası gençlik çalışması ve gönüllülük fırsatlarına dahil olmak isteyen kırsal gençlik organizasyonlarını hedeflemektedir. Seminer, Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programı gibi programların gençler için sağladığı değerli deneyimleri nasıl kullanabileceğini sergilemeyi amaçlıyor.

Etkinliğin ana hedefleri şunlardır:

  1. Kırsal gençlik örgütlerinin uluslararası gençlik çalışması ve gönüllülük konusundaki yeteneklerini geliştirmek.
  2. Katılımcıları Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programı aracılığıyla sunulan fırsatlar hakkında bilgilendirmek.
  3. Kırsal gençlik çalışmalarında iyi uygulamaları, ihtiyaçları ve zorlukları vurgulamak ve bunların uluslararası faaliyetler aracılığıyla nasıl ele alınabileceğini göstermek.
  4. Gelecekteki ortaklıkların kurulması için ağ oluşturma fırsatları sağlamak.

Seminer, doğrudan kırsal alanlardaki gençlerle çalışan kişilere açıktır; bunlar gençlik çalışanları, liderler, yöneticiler ve gönüllülerden oluşmaktadır. Katılımcıların, Erasmus+ Programı Ülkeleri ve ortak ülkelerde faaliyet gösteren kırsal gençlik çalışmaları yapan kuruluşları temsil etmesi beklenmektedir. Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programı ile ilgili deneyim gerekli değildir.

Etkinlik, farklı dini ve etnik kökenlere, cinsiyetlere ve yeteneklere sahip bireylerden başvuruları teşvik etmekte ve bireysel ihtiyaçlara destek sağlama taahhüdüne sahiptir.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mart 2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -