Cumartesi, Nisan 13, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İtalya’da 4 Günlük “Green Jobs and Sustainable Development” Konulu Seminere Davetlisiniz

Seminer Hakkında:

Green Jobs and Sustainable Development, gençlik çalışmalarına odaklanan 4 günlük bir seminer. Seminerde katılımcılar, Yeşil işlerin önemini keşfedecekler, başarı öykülerini sergileyecekler, gençlik çalışanlarından girdi toplayacaklar ve paydaşlar arasındaki iş birliğini geliştirecekler.

Çevre günümüzde gençlerin odak noktalarından biridir ve dolayısıyla gençleri ilgilendiren eğitim süreçlerinin de merkezinde yer almalıdır. Bu perspektiften bakıldığında yeşil iş piyasası ve bunun gençler için sunduğu fırsatlar hakkında düşünmek önemlidir. Bu seminer, yeşil işlerin önemi üzerinde düşünmenize, başarılı iyi uygulamaları keşfetmenize, gençlik çalışanlarından girdi toplamanıza, paydaşlar arasındaki işbirliğini geliştirmenize, Erasmus+ ve ESC programlarının yeşil boyutlarını nasıl artırabileceği konusunda birlikte düşünmenize olanak tanıyacaktır.

Seminerde ayrıca, Yeşil yaklaşıma sahip olmanın ne anlama geldiğine, programların sunduğu fırsatlara, gençlerin işgücü piyasasına dahil edilmesine odaklanılacak ve son olarak yeşil istihdamın önemini vurgulamak için seminer sonuçlarının yaygınlaştırılması planlanacaktır.

Hedef Kitle:

Gençlerle çalışan ve yeşil işlerin ve becerilerin gelecekleri için öneminin farkında olan Gençlik alanındaki eğitmenler, gençlik çalışanları, gençlik liderleri ve araştırmacılar.

Katılımcıların, yaygın eğitim metodolojileri konusunda gençlerle çalışan ve yakın gelecekte E+/ESC projelerini uygulamaya ilgi duyan kuruluşların bir parçası olmaları gerekmektedir.

Akıcı İngilizce yeterliliği, seminer katılımı ve takip faaliyetlerine bağlılık ve takım halinde çalışmaya istekli olmak esastır.

Seminer Tarihleri ve Yeri: 19-24 Mart 2024 | İtalya

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -