Çarşamba, Nisan 24, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İtalya’da ESC Gönüllülük Projesine Katılımcı Çağrısı

FAALİYET TANIMI

Studio Progetto Sosyal Kooperatifi, Kooperatifin 4 önemli sektörünü destekleyecek 4 gönüllü arıyor. 4 sektör şunlardır: GENÇLİK MERKEZLERİ VE GENÇLİK KULÜPLERİ GÖÇMENLERİ KABUL ETME VE FARKLI YETENEKLERE YARDIM (kamyonet ulaşım hizmeti ev-iş) AVRUPA PROJE TASARIM OFİSİ Studio Progetto, Valdagno’da ve çevredeki kasabalarda 9 aylık gönüllülük deneyimi sunuyor. Gönüllü adayı sektörlerden 1 veya 2 tanesine ilgisini ifade etme olanağına sahip olacaktır. GENÇLİK MERKEZLERİ VE GENÇLİK KULÜPLERİ: 14-29 yaş arası gençler için, yaygın eğitim, spor ve kültür GÖÇMENLERİ KABUL VE YARDIM: mülteci ve göçmenlere destek, dil kursları, bebek bakımı, çocuk animasyonu FARKLI YETENEK: farklı yeteneklere sahip insanlara destek, ulaşım hastaların minibüsle taşınması ve operatörlere destek AVRUPA PROJE TASARIM OFİSİ: E+ ve ESC projelerinin tasarımı, uygulanması ve değerlendirilmesi.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Yiyecek ve Konaklama Gönüllü, Valdagno şehir merkezinde başka bir gönüllüyle birlikte 1 dairede yaşayacak. Dairede ortak yemek pişirme, oturma odası ve banyo içeren 1 adet çift kişilik yatak odası bulunmaktadır. Ev tüm olanaklarla donatılmıştır. Tüm idari masraflar (elektrik, su, kira masrafları, internet vb.) Ev Sahibi Kuruluş tarafından ödenecektir. Diğer ihtiyaçları ise gönüllüler kendileri karşılamalıdır. Gönüllü, yiyecek yardımı alarak kendi yiyecek ve yemeklerini karşılayacaktır. Ulaşıma gerek yok.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Yola çıkma öncesi eğitim OAT- Varışta Eğitimi MTE – Ara Değerlendirme Eğitimi Youthpass mentor eğitimi.

KATILIMCI PROFİLİ

Kuzey İtalya’nın küçük bir kasabasındaki yerel topluluğun yardımına katkıda bulunmaya istekli, 18-30 yaşlarındaki motive gençler.

Son başvuru tarihi: 01/12/2023

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -