Cumartesi, Mayıs 18, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İtalya’da Gerçekleşecek Uzun Dönem Gönüllülük Projesi Katılımcılarını Bekliyor

  • Proje Yeri : Katanya- Sicilya, İtalya
  • Proje Tarihleri:01/02/2024 – 31/01/2025
  • Son Başvuru Tarihi: 04/12/2023

Proje Hakkında:

Zō Associazione Kültür Merkezi, İtalya’nın güneyinde (Katanya, Sicilya) Zō Centroculture Contemporanee adı verilen çok disiplinli bir kültür merkezini işletmektedir.

Yıl boyunca Zō, eğitime ve sosyal yeniliğe özel önem vererek kültürel etkinlikler (tiyatro ve dans gösterileri, konserler, sinema gösterimleri, festivaller, laboratuvarlar, atölyeler…) planlamaktadır.

Şubat 2024’te başlayacak uzun vadeli gönüllülük projesi (12 ay) için, ekibi günlük rutinde destekleyecek, etkinlikleri yönetmeye ve tanıtmaya yardımcı olmaya istekli öğrenmeye meraklı iki gönüllü aranmaktadır.

Konaklama ve Olanaklar:

Gönüllüler, şehir merkezinde bulunan, tüm ortak olanaklarla (tam donanımlı mutfak, internet, çamaşır makinesi) donatılmış ve kendilerine ait odalara sahip ortak bir dairede konaklayacaklardır. Zō, gönüllülere yiyecek yardımı sağlayacak ve bu sayede gönüllüler dairede kendi yemeklerini pişirme veya Katanya’daki birçok restoranda yemek yeme olanağına sahip olacaklardır.

Katılımcı Profili:

Arkadaş canlısı, yaratıcı, gelişmeye ve yenliklere açık, esnek çalışma saatlerine ve  multidisipliner çalışma şekline uyum sağlayabilecek gönüllülerin projeye başvurması beklenmektedir.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -