Cuma, Haziran 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İz Bırakan Adımlar Gönüllülük Projesi Katılımcılarını Arıyor

Projemiz, özel gereksinimli 18-30 yaş arasındaki genç bireylere yöneliktir. Amacımız, gençleri Avrupa Dayanışma Programı ile tanıştırmak ve topluma daha sıkı bir şekilde entegre olmalarını sağlamaktır. Aynı zamanda onların değerli olduklarını hissetmelerini, özgüvenlerini artırmalarını ve toplum içinde daha aktif bir rol oynamalarını sağlamak istiyoruz. Projemiz, özel gereksinimli bireyler için oldukça heyecan verici faaliyetler sunuyor. İki ana kolda ilerleyeceğiz: Kültürel Faaliyetler ve Atölye Çalışmaları

 

Proje Faaliyet Süresi: 14 Gün + 2 Gün Seyahat

Proje Yeri: Ankara

 

Toplam Katılımcı Sayısı: 15 Gönüllü +15 Refakatçi (Refakatçinin katılımcının annesi olması tercihimizdir. Annenin katılım sağlayamayacağı özel durumlarda anne dışındaki refakatçilerde kabul edilecektir.)

 

Faaliyet Tarihleri: 24 Haziran- 8 Ağustos 2024

 

Proje kapsamında katılımcıların yol, konaklama ve yemek masrafları karşılanacaktır. Ayrıca gönüllüye günlük 4 Euro cep harçlığı verilecektir.

 

Önemli Not: Proje kapsamında sadece Ankara dışında yaşayan başvuru sahiplerinin başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru sahiplerinin engel durumunun hafif ve ya orta düzeyde olması gerekmektedir.

 

Son Başvuru Tarihi: 5 Haziran 2024

 

İz Bırakan Adımlar Projesi Bilgi Paketi

Başvuru Formu için tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -